Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

JulkAd 21:38, 16 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Praca, ogród, goście? Do tego FB i forum O ...Jak Ty to robisz ? Ile ma godzin Twoja doba Irenko?
A do tego jak zawsze pięknie i jak zawsze jest to mój ulubiony ogród - niezmiennie od mojego początku na forum
Buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Renii 21:50, 16 maj 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Dziękuję Irenko za odwiedziny. Piękny kwiat sobie sprawiłaś. Widać że grube białe płatki jak u magnolii
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
eVka 21:56, 16 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przepięknie, jak zaesze. Pęchęrznice bordo i limonka mnie kuszą na przedpłocie, chyba w końcu kupię
____________________
la_estrellita 22:23, 16 maj 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Obejrzałam dokładnie pęcherznice na patykach i tak sobie myślę boszeee jak ja nie chcę u siebie tak formowanych roślin. Nie chcę kulek, lizaków, stożków i innych takich. Ale jak tu nie chcieć jak one takie śliczne. Muszę omijać ogrodnicze dopóki mi nie przejdzie.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Rosa 05:52, 17 maj 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Troszkę kropi od rana, więc wpadłam z poranną kawusią do Miłkowego królestwa . A przy okazji chciałam sprawdzić aparat, bo to niemożliwe, by tyle było kolorów zieleni co u Ciebie . Oczywiście żartuję, ale to prawda, cały czas nie mogę się nadziwić jak dużo jest odcieni zieleni i jak ona pięknie świeci. Podziwiam elaty, hakonki o kwiatach już nie wspominam bo ich wyliczanie zajęłoby całą stronę . Cudne macie królestwo i ogrom pracy za co podziwiam, ale efekty są zdumiewające.
Wczoraj popadało po miesiącu suszy i przyszły nowe roślinki do cienistego. Chciałam się zapytać czy masz zawilce wielosieczne i Robinsoniana? Nic sensownego w necie na ich temat nie znalazłam.
Milka 08:14, 17 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie wczoraj przylało, potem słońce a pod wieczór deszcz i całą noc padało, teraz też kapie, w końcu widać podlanie, ale nie wszędzie i wąż do łapki musi iść.
Też mnie różnorodność zieleni zadziwia, dziękuję Ewo za pochwały
Nie mam tych zawilców, swoje w dużej mierze straciłam, zostały te, co nie przenosiłam, ścięłam w lutym, potem te mrozy i przemarzły. Ale moje te zwykłe.
Dziś nie mam czasu, u was będę w piętekpozdrawiam serdecznie.

pierwszy raz mi różowieją kwiaty kaliny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:17, 17 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
la_estrellita napisał(a)
Obejrzałam dokładnie pęcherznice na patykach i tak sobie myślę boszeee jak ja nie chcę u siebie tak formowanych roślin. Nie chcę kulek, lizaków, stożków i innych takich. Ale jak tu nie chcieć jak one takie śliczne. Muszę omijać ogrodnicze dopóki mi nie przejdzie.


Agnieszko, z braku miejsca, a dalszego chciejstwa formowane rośliny wzbogacają ogród.
Dasz radę omijać?
róż Eden Rose szykuje się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:20, 17 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)
Przepięknie, jak zaesze. Pęchęrznice bordo i limonka mnie kuszą na przedpłocie, chyba w końcu kupię

Dzięki jak kusi to sadź fajne połączenie kolorystyczne. U nas lało, a u ciebie?

do przeniesienia orlik i marmurkowo- limonkowych liściach, kwiat intensywnie fioletowy, rośnie niziutki i ginie za Elatą

od cholery cięcia u mnie, kiedy ja to zrobię????
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:25, 17 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Renii napisał(a)
Dziękuję Irenko za odwiedziny. Piękny kwiat sobie sprawiłaś. Widać że grube białe płatki jak u magnolii

Tak i pachnie niesamowicie


zagościła u mnie trybula leśna, piękna roślina, zwiewna, na razie cierpi po zmianie ogrodu, darowana
liście pierzaste, bordowe

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:29, 17 maj 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
Praca, ogród, goście? Do tego FB i forum O ...Jak Ty to robisz ? Ile ma godzin Twoja doba Irenko?
A do tego jak zawsze pięknie i jak zawsze jest to mój ulubiony ogród - niezmiennie od mojego początku na forum
Buziaki

Jak robię, nic nigdzie do końca nie zrobione
Wstaję wcześnie, ale dziś np długo spałam.
Jula, ogromne podziękowaniabuziaki

powojniki na całego kwitną
w różnych miejscach, u mnie sadzone tylko te żelazne

ten sam powojnik, a jakie różne ma kwiaty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies