Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

ElzbietaFranka 12:47, 19 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Miluś u mnie dzisiaj ciepło nawet bardzo a u ciebie to pewnie upał

Jeszcze nie tnę traw u mnie to ryzyko.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
agata19762 12:48, 19 lut 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Cudowne słoneczko mnie przywitało
Tu już zaczyna się zielenić.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Basilikum 15:57, 19 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Irena jak petarda dzialasz i znow zmiany fajnie jak sie tak duzo dzieje tylko sie nie przemeczaj za bardzo

a ja wlasnie znalazlam pierwszego szafirka, wariat jakis
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
basia3012 16:47, 20 lut 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Irenko, zaglądam do Ciebie z zapytaniem o miskanta Gracillimusa. Może masz go u siebie? Bo ja w ubiegłym roku posadziłam 2 sztuki. Ale z różnych wątków wyczytałam, że te miskanty sa trudne do usunięcia gdy się rozrosną. A nie chciałabym za kilka lat mieć problem bo.. np rozpanoszył mi się na pół ogródka.
Może wiesz coś o nim?
Pozdrawiam ciepło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 05:25, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BasiaLT napisał(a)
Dziewczyny dziękuję po instrukcję, w takim razie ja też będę tak przycinać trawy.

Basia, cięcie proste, ale patrz jaka aura u ciebie, bo jednak właściwy miesiąc do cięcia to raczej marzec
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:33, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)
Dużo juz zrobiłaś w ogrodzie , to prawda z trawami jest sprzątania a sprzątania. Czyściutko juz Ci się robi na rabatach
Ale ta hakonka taka puszysta i duza to pewnie ta zielona co? Bo wiem, że ona największa rośnie. Ja mam tylko Aureolę, ona się tak nie jeży

Daria, mało....a robię, mam tyle rabat i roślin, że nie wiem kiedy skończę, zwłaszcza że od razu tnę wszystko i sprzątam, to wolno idzie. Najgorsze, to 2 rabaty po ponad 100m.
Nie, to nie zielona. Zielone mam 2 młode i rosną słabo, te to wielkoludy Albostriata.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:38, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agania napisał(a)

Czyli u mnie z nimi tak kiepsko, bo one u mnie po prostu wygniwają, bo mają za mokro wiosną, super, fajne zdjęcia poglądowe z cięcia traw, myslałam żeby stipę ciachnąć niżej...nie?

Nie lubią zalewania, podobnie, jak carex Elata. U mnie nie związane rozplenice, w środku wygniły.
Stipy ciacham różnie, zależy od kępy, ciut się wkurzam, bo strasznie dużo się ich nasiało, wywalam nadmiar
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:40, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)
Miluś u mnie dzisiaj ciepło nawet bardzo a u ciebie to pewnie upał

Jeszcze nie tnę traw u mnie to ryzyko.

Ja Ela wszystko tnę, idę po kolei rabatami, zwłaszcza że wszystkie trawy i róże ruszyły. Ciepło jest, ale znowu wietrznie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:40, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata19762 napisał(a)
Cudowne słoneczko mnie przywitało
Tu już zaczyna się zielenić.

Tak, dobrze trafiliście
Pewnie wrażeń moc
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:42, 21 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irena jak petarda dzialasz i znow zmiany fajnie jak sie tak duzo dzieje tylko sie nie przemeczaj za bardzo

a ja wlasnie znalazlam pierwszego szafirka, wariat jakis

Iza, wiosna to motyw do działań, a rabaty w tempie mus obrabiać, bo się nie wyrobię, a zaraz dom trzeba odświeżyć, no i moje rękodzieła cały czas robię, część rzeczy na zewnątrz muszę robić, ale jeszcze musi być cieplej. Jak porobię, pokażę, w ciągu dnia, jak mam wolne, walczę na rabatach. Pergola, to robótka męża...no szybko u ciebie, muszę na moje zerknąć, bo jeszcze w te okolice nie dotarłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies