Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 04:54, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
ale sliczny kotek

No, częściej syna będę odwiedzać teraz, aby z kotką się pomiziać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:02, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)

Jak to dwie rabaty po 100m , po 100m2 czy 100m bieżących... nie ... no chyba kwadratowych...
To spore , tym bardziej, że masz gąszcz. Ty masz chyba największy gąszcz na O.
Trawiaste poduchy Albostriaty to faktycznie wielkoludy, efekt push-up, kotkowi by się tam dobrze spało
Przywołuj wiosnę zdjęciami, bo piękne fotki zapodałaś

Daria, 100m bieżących, może i więcej, kiedyś mierzyłam, ale nie pamiętam dokładnie, może ponownie zmierzę.Kawał rabat, pełno na nich wszystkiego, dlatego obrobić to, to niezła gimnastyka. Ostatnio w niebieskim robiłam, 8 godzin i nie dokończyłam, bo już sił brakło, tak napchane i jak bociek stąpam, aby czegoś nie zdeptać
A tyle traw jeszcze, przy rabacie rodkowej, wzdłuż muru, w czerwonym zakątku, bukszpanowym, cisowym..
a z tymi tez roboty
pod łukami już zrobiłam, teraz muszę wykopać te trawy, komuś obiecałam, ale jak to zrobić, jak one giganty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:06, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
basia3012 napisał(a)
Irenko, zajrzałam za tymi donicami. Gdzież one są?
Dzięki za informacje o gracillimusie.
A kociak słodziak.
Moje hakone mam pierwszy rok. Takie sobie były. Twoje cudne.
Pozdrawiam.

Basiu, na składzie budowlanym, ha ha, jeszcze nie u mnie.
Dziś dojedzie żółwik pojechaliśmy zamówić żwir i piasek do murowania nowej pergoli i wpadł mi w oko; facet chciał 100, a zjechaliśmy do 60, potem sfocę, jak już dojedzie, cholernie ciężki.
Hakone co rok powiększy masę, wiadomo, młode rośliny potrzebują czasu.
Jak pomyślę o cenie kota , ile ja bym zrobiła za tę kasę, to mniej mi się podoba ale cudna i cieszę się nią razem z synem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Alicja169 11:32, 22 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Irenko, jak to robisz, że jeszcze pozostaje czas na mizianie kotka (ślicznego)? A te hakonki to rzeczywiście u Ciebie giganty, moje po zimie wyglądają jak by nie żyły, czekam niecierpliwie czy pokażą coś zielonego, jak nie to nie będę w nie inwestować, bo chyba na moim "ulepszanym" piasku im się nie podoba.

Nowy avatarek, jaki młodzieńczo-wiosenny Buziaki
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
abiko 11:35, 22 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Wykopanie tych miskantów to ciężka robota, wiem robiłam.. dwóch facetów mi było potrzebnych do bryły. Avaterak nowy.. taki radosny
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
mira 11:48, 22 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milka napisał(a)
Wiosna na całego, roboty huk, tylko czasu na nią ciągle mało, nawet nie ma kiedy focić.


Dokładnie tak, ja już z aparatem nie chodzę bo się czas rozmywa albo robota albo spacerek
Dzisiaj zima lodowato więc spoko .
Kocik cudny a ja nie mam mojego od miesiąca i strasznie mi w ogrodzie smutno bo bez asysty muszę pracować.
Ciekawa jestem tej donicy.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
basia3012 11:53, 22 lut 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9480
Milka napisał(a)

Basiu, na składzie budowlanym, ha ha, jeszcze nie u mnie.
Dziś dojedzie żółwik pojechaliśmy zamówić żwir i piasek do murowania nowej pergoli i wpadł mi w oko; facet chciał 100, a zjechaliśmy do 60, potem sfocę, jak już dojedzie, cholernie ciężki.
Hakone co rok powiększy masę, wiadomo, młode rośliny potrzebują czasu.
Jak pomyślę o cenie kota , ile ja bym zrobiła za tę kasę, to mniej mi się podoba ale cudna i cieszę się nią razem z synem


O, to fajnie. Będzie można zobaczyć donice, które robią profesjonaliści. Tylko pokaż je jak już będą u Ciebie.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
BasiaLT 12:01, 22 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
O widzę że zmieniłaś avatarka. Ślicznie wyglądasz. Jak zwykle zresztą. Jesteś tytanem pracy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Milka 13:37, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alicja169 napisał(a)
Irenko, jak to robisz, że jeszcze pozostaje czas na mizianie kotka (ślicznego)? A te hakonki to rzeczywiście u Ciebie giganty, moje po zimie wyglądają jak by nie żyły, czekam niecierpliwie czy pokażą coś zielonego, jak nie to nie będę w nie inwestować, bo chyba na moim "ulepszanym" piasku im się nie podoba.

Nowy avatarek, jaki młodzieńczo-wiosenny Buziaki

Alu, hakone lubią piasek, jeśli tylko podlejesz, daj im czas, a jakby co..to zapraszaj i czary mary zrobię

Mój czas w lutym dziwny, co rok w lutym zaczynam dzień jakoś po 3...nie wiem, jak bym z tym walczyła, nie da się, nadchodzi marzec i śpię, jak zabita
Rok temu na dzień matki córa mi foto strzeliła, więc wymieniłam na aktualne, na starym, to byłam młódka..im starsza, to coraz dziwniej myślę o tym, kiedy człowiek młody
a w lutym
bratki powoli coraz lepiej, na 2 noce schowam, bo minusy do -3, pewnie będzie zimniej, bo po zbieraniu psiego urbku z ogrodu, wróciłam zmarznięta, słońce i strasznie zimno.


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:56, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
abiko napisał(a)
Wykopanie tych miskantów to ciężka robota, wiem robiłam.. dwóch facetów mi było potrzebnych do bryły. Avaterak nowy.. taki radosny

Agnieszko, nie miskanty, rozplenice, nie wiem czy one nie trudniejsze, jedną kopałam dla klienta, masakra, jak duża kępa.
Avatarek maj/2018, najbardziej aktualny do kolejnego


pod tujami horty przycięte, patyki zadołowane, róże ścięte, za tydzień ścinam 15cm nad ziemią, bo 2 noce na minusie
to co spada z tuj, traktuję jako ściółkę, zbieram i na rabaty rzucam
chroni przed suszą, powoli się rozkłada, spowolnione kompostowanie
wszelkie kratki, to ochrona przed psami, strasznie mi wszystko niszczą...


pod łukami czysto, o ile psy nie napsocą, no i moja cedrówka chińska żyje

oto ona, 3 lata, aż dziw
może za 5 lat doczekam powodu, dlaczego kupiłam roślinę ze strefy 8A

ale za to moje sadzonki ze starych 21-letnich buksów, są ok
tak, czy siak, nastawiam się na ochronę, bo ćma nie śpi, choć z moich obserwacji wynika, że ona co 3 lata atakuje
wybiera jedną roślinę, niekoniecznie bukszpany i potem hibernuje i za 2 lata leci po bukszpanach
ja osobiście niby zwalaczyłam Decisem, w tym roku się okaże, jak to jest


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies