Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 05:11, 28 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)

Irenko, 144 szt??!! Matko i córko!!!
Nie ma za co Odpoczywaj, należy Ci się.

No sama się dziwię, porozrzucane po całym ogrodzie i jakoś nie rzucają się w oczy. Wstałam wcześnie, znowu od cięcia ręce drętwieją.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:12, 28 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irenko pieknie i czysciutko juz masz i tyle roslin rwie sie do kwitnienia.
Moje fiolki od Ciebie w tym roku wyjatkowo obficie kwitna a pachna ach...

Niebieski zakatek jest poprostu de best

podsylam caluski

To super, że fiołki się spisują
W tym roku tak po kolei wiosna rusza, bo rok temu to wszystko na raz kwitło, dzięki Iza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:13, 28 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monia81 napisał(a)
Irenko już masz pięknie czyściutko, naciachałaś się tego wszystkiego, podziwiam nieustająco za to bogactwo roślinne... wiosna u Ciebie już śliczna, bzem koralowym kusisz bardzo, więc może się skuszę buziaczki wielkie

No jeszcze jest cięcie, jak pomyślę o nim, to mi niedobrze
Chyba za dużo tych roślin, więc jak coś pada, to nie ubolewam
A bez polecam, swój od dołu podcinam, formuję na zgrabne drzewo, piękne liście ma i w sezonie taka fajna plama kolorystycznabuziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 10:02, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale u Ciebie pięknie już kolorowo i wiosennie, może za dwa tygodnie tak bedzie u mnie. Deszczu u mnie brak, chyba dzis podleje, hakonki jeszcze nic nie wypuszczaja myśle, że wody im brak. Ostatnie noce w nocy mróz. Bardzo ładnie i taki porządek, ale cięcia to Ci nie zazdroszcze. Faktycznie aż trudno uwierzyć, że 144 hortensji masz?? Jednak areał robi swoje. To u mnie mały ogródeczek ale dosadzac nie będe bo nie samym ogrodem człowiek żyje. A jak tam budowa pergoli? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
zoja 11:19, 28 mar 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Irenko ja nadal nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz, że jest pięknie
podziwiam!
ale też widzę, że jest po co się męczyć
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Milka 11:35, 28 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale u Ciebie pięknie już kolorowo i wiosennie, może za dwa tygodnie tak bedzie u mnie. Deszczu u mnie brak, chyba dzis podleje, hakonki jeszcze nic nie wypuszczaja myśle, że wody im brak. Ostatnie noce w nocy mróz. Bardzo ładnie i taki porządek, ale cięcia to Ci nie zazdroszcze. Faktycznie aż trudno uwierzyć, że 144 hortensji masz?? Jednak areał robi swoje. To u mnie mały ogródeczek ale dosadzac nie będe bo nie samym ogrodem człowiek żyje. A jak tam budowa pergoli? Pozdrawiam serdecznie

Danusia, ja też jeszcze z 2 tygodnie, robię na spokojnie, jakoś się obrobimy
U mnie nawet pada, ale i tak sucho.
Jak będę nawozić, to już z węża podleję. No tyle mam hortek, liczyłam 2 razy, a dalej rozmnażam, nie wiem po co, z nawyku???
Budowla w tej chwili stoi, bo musi dobrze zaschnąć beton w kolumnach, no i czasu nie miał. Ale zaraz ruszy, bo ma być dobra pogoda, to poleci z belkami i dachem.
Nie masz mały i masz mnóstwo wszystkiego, obie mamy co robić, ale osobiście wolałabym mały ogród, bo są te inne przyjemności, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:36, 28 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zoja napisał(a)
Irenko ja nadal nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz, że jest pięknie
podziwiam!
ale też widzę, że jest po co się męczyć

Zoju, skokami robię, jak padam, leżę, potem siły odzyskam i robię i tak leci ten mój kabarecik ogrodowy.
Poczytałam o tym środku na ćmę, będę go szukać, bo ma fajne działanie, już bym profilaktycznie zrobiła oprysk, sprawdzę u siebie w sklepie, a jeśli nie ma, no to w necie. Dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ElzbietaFranka 12:01, 28 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Milka napisał(a)

Zoju, skokami robię, jak padam, leżę, potem siły odzyskam i robię i tak leci ten mój kabarecik ogrodowy.
Poczytałam o tym środku na ćmę, będę go szukać, bo ma fajne działanie, już bym profilaktycznie zrobiła oprysk, sprawdzę u siebie w sklepie, a jeśli nie ma, no to w necie. Dzięki





Masz blisko Czechy jeden wypad w sobote i przywieziesz u nas sa kilogramowe torby tego Lepo.... I kosztuja 195 zl w Czechach tanszy i w mniejszych torebkach. Effka dobrze jest poinformowana bo sprowadzala chyba tak wyczytalam.

Wzrosty u mnie a u ciebie to niebo i ziemia Dolnoslaskie duzo cieplejsze chociaz teraz u nas 15 w cieniu i nie ma wiatru.
Ja tam tez uwazam, ze powoli zrobie. W zeszlym roku jeszcze snieg lezal. W piatek zrobię porzadek z rozami przeglad ciecie, co niektore kopczyki odkryc, przesadzic, odkurzyc w zwirze, najpierw nawiezc podlac jak obeschnie opryskac przeciw grzybom miedzianem.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
agata19762 13:58, 28 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko moje wszystkie hiacynty też z wiosennych zakupów.
Zawsze lądują w ogrodzie po przekwitnięciu

Donice promocyjne superaśne. Też lubię takie cenowe okazje.

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Pszczelarnia 14:23, 28 mar 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ładne te donice. 144 hortensje!

Ale Tobie z patyczka wszystko chce rosnąć, to co się dziwić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies