Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 06:45, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anabuko1 napisał(a)

No co tu mówić a arczej pisać.
Pięknie, wiosennie

Ania, ciepło i od razu lepiej
Dalej u mnie cięcie buksów, sprzątanie, trzeba umyć patio przy domu, ceratę na pergoli i coś z dekoracjami podziałać.
Huśtawka ze zjeżdżalnią rozebrana, czeka dosiewka trawy i szukanie miejsca na nową między pniami sosen
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:48, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
GorAna napisał(a)
Irenko, cudna wiosna u Ciebie
Ogród posprzątany, magnolie miodzio, trawnik zieloniutki.
Widać, że masz inny klimat
Pozdrawiam

Aniu cześć
Wiosna sucha, to martwi, ale dzieci lubią podlewać, to przy tej pomocy, mogę co innego robić.
My o trawnik nie dbamy, więc dziw że taki fajny, gdyby jeszcze go podlewać, byłby super. Jedynie na kolanach usuwałam mlecze i dzikie bodziszki, jeszcze ciut drugiej strony mi zostało, inne chwasty może same zginą, bo zauważyłam, że jak te powyższe się usunie, ginąserdeczności
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:49, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Oczywiście, że inny, u mnie masakra pomrozowa w ogrodzie mimo opatulenia.
Posiedzę za to u Ciebie, oko nacieszę, smutek ukoję. Buziam, Irenko, list odbiorę jutro.

U was te wiatry szkodzą, bo temperatury nie sa takie niskie.
Hanuś, przyroda się broni, nic tak do końca nie ginie, ale oczywiście współczuję.
U mnie ogrodowe pomroziło, liznęło magnolie, a jak z drzewiastymi, okaże się jak kwiat wyjdzie. Buziam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:51, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie Irenko
Bardzo lubię letni domek i widok z niego na lasek i hortensjowisko

Ja też Sylwia, dzięki serdeczne.
To miejsce zwłaszcza zimą i wiosną spisuje się na medal, na upały, to z kolei na patio najfajniej, choć na domku letnim jest przewiew i można leżeć przyjemnie też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:52, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania111 napisał(a)
Irenko

Jak u Ciebie pięknie i słonecznie
Foteczki też cudne

Dzięki Aniu
Foteczki to tak w biegu.
Już kwitną tulipany, te późne, bo wczesne, to bardzo szybko. Ciekawa jestem nowych
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:54, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata19762 napisał(a)
Piękną pogodę miałaś Irenko dzisiaj
cały przyszły tydzień ma być cieplutki,
miejsce bardzo przytulne do odpoczynku,
ptaszki takie białe fajnie pasują do tego miejsca...

pozdrawiam

Agatko, chyba wszędzie teraz ładnie.
Wczoraj i w krótkim rękawie można było, potem ciut wiało.
Ptaszki muszą oczka dostać i może ciut pasteli.
Wnusia będzie się wyżywać artystycznie, mam sporo do zrobienia, a ona to lubi i ma talent.
Buź
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:04, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BKosimkArt napisał(a)
Irenko, fajny kącik stworzyłaś, zresztą jak cały ogród, zaczarowany z pięknymi dodatkami.
Miło popatrzeć

Basiu, wielkie dzięki miło to słyszeć, bo nie było łatwo, zwłaszcza połączyć stare i nowe, zawrówno w ogrodzie jak i z budowlami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:09, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)
Bardzo lubię Irenko zaglądać do Twojego pięknego ogrodu. Magnolie masz przepiękne, gdyby nie Ty nie wiedziałabym, że takie istnieją. Trawnik też masz w dobrej kondycji. Mój po delikatnej wertykulacji nie może się zebrać. U mnie jest już bardzo sucho, rabaty podlewam, a na trawnik brakuje mi wody.

Dorotko, jak mi miło
Oj magnolii jest od groma, u Agaty taka ściąga jest. Jeszcze wcisnę kilka
No trawnik totalne zaskoczenie, bo my nic z nim nie robimy, jedynie koszenie raz na tydzień i trawy nie zbieramy, koszenie bez kosza. Tak koszą w Irlandii i to nam się spodobało, po tygodniu nic tej skoszonej trawki nie ma. I mniej pracy ze skoszoną trawą. Też muszę podlać, ale na razie na rabaty lejemy, dla rodków, azalii i hortensji, potem kolejne rabaty i jak starczy sił, to trawnik. Deszczu nie widać, a tak by się przydał teraz.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:13, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Miłego tygodnia, pracusiu. Będę znów podglądać Wasze ogrody przez pół tygodnia.

Ojej, ciężko. A serducho Tobie się rwie, bo i pogoda dobra.
Powoli zbliżam się do końca, wczoraj za stipy się zabrałam, masakra, ciut mnie wkurzają. Będę część wywalać, inne dam na inne rabaty, nasiało się tego z 30, a sadziłam 4 sztuki. Co miałam ze starych zapasów- nawozów, mąż zużył, a nadal w programie nawożenie, chyba wyskoczę coś dokupić, dla róż i kwasolubów. Pokrzyw jeszcze nie widać, bo bym gnojówkę nastawiła. Dobrego dnia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:16, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)


Dziekuje za fotke piekny jest. Masz 3 te glowy do obsadzania? Super sa, gdzie je kupilas`Bardzo podoba mi sie twoja weranda!

Bardzo piękny i skuteczny, na trudne miejsca.
Głowy mam 4 sztuki, 2 przy placyku na wprost domku letniego i 2 jak się wchodzi na schody domku letniego, dawno temu kupiłam u nas w Selgrosie, były po przecenie, raz w jednym roku 2, potem za 2 lata znowu były tylko 2 i wzięłam..
Weranda jeszcze będzie upiększona, jak i środek domku, tam jest duże pole do popisu, duża powierzchnia. Sporo już ozdób jest, poduch i dodatków, ale jeszcze goło
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies