Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 08:25, 24 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
wogole nie masz juz sniegu
u Ciebie wszytko szybciej

Całkiem spłynął, ale dziś wstałam i sypie deszczowy śnieg, będzie ciapa na maksa.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:26, 24 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)

Będę czekać na wiadomość

Wycinanie snopów traw do łatwych nie należy, ale jak tak patrze na nie to korci mnie drasnąć zapałką głupie to ale mówię poważnie

Ten bluszcz taki fajny, nie podmarza Ci ?

A wiesz, że mój mąż tak kiedyś zrobił, a potem gasił, bo zaczęło się tak hajcować, że strach.
O dziwo nie podmarza, fajnie wygląda.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:32, 24 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Irenko, piękne zapowiedzi wiosenne u Ciebie. Moje jeszcze nieśmiałe i schowały się znów pod śnieg. Trzymaj się, i nie staraj się teraz cokolwiek w ogrodzie robić. Najbardziej zdradliwy czas. Jeszcze zdążysz, a nawet jak nie? No to nikt Tobie pistoletu do skroni nie przystawi. Buziam

Hanuś, sypie znowu, czyli robótki domowe, może skończę z papierami porządek i z szyciem, jedno i drugie rozgrzebane. Ale na spacer jednak wyskoczę z psiakami, choć to horror, bo każdy ma na posesji po kilka psów i ujadanie na maksa.
A co do pistoletu, mężuś mi kupił i trenowałam strzelanie, o dziwo całkiem dobrze mi idzie.
cała rodzina się uczy
synowa w akcji



a ja jak strzelam, w telefonie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:33, 24 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gosika67 napisał(a)
Witaj Irenko, ale mnie ucieszyłaś tymi widokami.Aż mi się cieplej zeobiło. Pozdrawiam.

Gosia, czy deszcz, czy śnieg, wiosna i tak idzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
SlonecznyOgrod 12:38, 24 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Milka napisał(a)

A wiesz, że mój mąż tak kiedyś zrobił, a potem gasił, bo zaczęło się tak hajcować, że strach.
O dziwo nie podmarza, fajnie wygląda.

Domyślam się haha
Kosaćce syberyjskie i nie tylko dawno temu wypalałam,ładnie się wypaliło, popiół odżywia a to co nowe urośnie jest czyste zieloniutkie
Na większe płomienie jestem bardzo płocha...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
yolka 15:30, 24 sty 2021


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wojna będzie? po co Wam pistolet?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
hankaandrus_44 16:29, 24 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Strzelnica na 102! Kiedyś w szkole miałam przysposobienie wojskowe, i też strzelałam, z KBKsu. Ale nie lubiłam tego, bo trzeba było na rozkaz padnij,

Moim dzieciom nie kupowałam broni, nawet tej na wodę. Może uchowają się w swoim życiu bez wojaczki.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
anabuko1 11:29, 26 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Milka napisał(a)
na samą myśl o cięciu...uff

tutaj cięcie tych hortensji to też wyzwanie


po 5 latach magnolia Wulkan ma 3 pąki, mam nadzieję że kwiatowe, rośnie beznadziejnie, ale nie ruszam, może w końcu ruszy

Jeszcze trochę i będą wiosenne prace.
Piękny ogród.
A zimy białej nie masz Irenko ?
U mnie dużo śniegu , biało wszędzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
oliwka 19:28, 26 sty 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Irenko, jestem pod wrażeniem - tyle roślin już zaczyna rosnąć!!!! U ciebie jest inny klimat niż u mnie

A wiesz, że ja mam jeszcze chryzantemy w doniczkach. Niektóre wstawiłam do garażu, inne stoja w donicach na balkonie.
W weekend spróbuję je wysadzić przed blok może coś z nich będzie
Na razie nie ma co szaleć w ogrodzie bo jak napisała Hania, pogoda jest zdradliwa. Jeszcze zdążysz się napracować
Buziaki przesyłam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Milka 07:28, 27 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
SlonecznyOgrod napisał(a)

Domyślam się haha
Kosaćce syberyjskie i nie tylko dawno temu wypalałam,ładnie się wypaliło, popiół odżywia a to co nowe urośnie jest czyste zieloniutkie
Na większe płomienie jestem bardzo płocha...

Moja sąsiadka za murem, zaczęła palić pocięty susz, o rany, jak to się rozszalało, miałam ogromnego pietra, druga sąsiadka darła się i straszyła policją. Zatem, tam gdzie ognisko palimy, potem ten popiół wykorzystuję, mieszam z ziemią na rabatach.
Irysy już teraz wyłażą, śpieszno im
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies