Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W małym ogrodzie Doni

Pokaż wątki Pokaż posty

W małym ogrodzie Doni

Ankadobrzyni... 19:49, 18 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 28
No proszę można - można!!! Brawo TY!!!i Fajnie wyszła rabata. Kostka oczywiście tylko wyłożona i nic poza tym z nią więcej nie robiłaś???



donia76 napisał(a)
Dzisiaj jak mały spał zrobiłam takie coś



Teraz przynajmniej widać że rosną tam żurawki bo tak się zlewało z korą jak się rozrośnie to będzie ładnie chyba
____________________
na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach
donia76 20:33, 18 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Aniu dziękuję, cieszę się że Ci się podoba

Kostka oczywiście tylko wyłożona i przyklepana gumowym młotkiem
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
anbu 22:08, 18 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aldonko za chwilę Ci się ta kora wymiesza z tym żwirkiem i będziesz miała więcej kłopotu niż radości A do ogrodu bardziej pasuje szary żwirek z tego co ja się orientuję, niż biały Biały bardzo wali po oczach
____________________
Ania Ogród Ani :)
22:09, 18 maj 2016
A czym oddzieliłaś korę od kamienia?
22:12, 18 maj 2016
Są fajne ekobordy do oddzielania nie tylko rabaty od trawnika ale i kamienia
donia76 22:53, 18 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
O boziu kochana i po co ja tu wchodziłam na noc wrrrr teraz nie zasnę mogłam rano to przeczytać
Dziękuję dziewczyny za cenne rady i zwrócenie uwagi na moje błędy wiedziałam że coś sknociłam bo nie może być za dobrze
Monia niczym nie oddzielałam

Aniu a ty mi nawet nie pisz że szary jest lepszy buuu kurna mój M mnie ubije jak kawkę 2 dni temu kupiłam trochę białego to już teraz musi trochę poleżeć chociaż do przyszłego roku bo M stwierdzi że ma nienormalną żonę co 2 dni zmienia zdanie. A patrzałam na taki beżowy i to był mój 1 typ no ale nic uczymy się na błędach

I co mam teraz zrobić zebrać kamień i ten ekobord wstawić??? Już patrzałam na allegro i jutro zamowię nie widziałam że tak tak trzeba oddzielić <wstyd>

Ale kamień biały zostawię do przyszłego roku a za rok coś wymyślę zawsze to lepsza zmiana zdania po roku niż 2 dniach

Jeszcze raz Wam dziękuję że trzymacie rękę na pulsie bo ja ogrodowo jeszcze zielona jestem i w przyszłości(jak i teraz) będę wdzięczna za każdą radę

____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Dominika11 07:38, 19 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
tez pomyslałam, ze przydałby sie tam ekobord, bo faktycznie uwierz wszystko się wymiesza

ja mam bordery i jestem bardzo zadowolona, ale mam o wiele grubszą frakcję żwiru, a i tak chodzę i wyrzucam z kory, bo zawsze się tam znajdą

przemyśl sprawę odgrodzenia
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anbu 07:43, 19 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aldonko nie przejmuj się (wiem, łatwo mi powiedzieć) ale ja też straszne gafy ogrodowe walę Co chwile coś przesadzam, źle wymierzę itd.
Przytulam
A żwirek niech poleży, też bym tak zrobiła coby Lwa (znaczy się eMa ) nie rozdrażniać
____________________
Ania Ogród Ani :)
Karol99 08:10, 19 maj 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
10:00, 19 maj 2016
Szefowa nie lubi białego kamienia, bo daje po oczach.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies