Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W małym ogrodzie Doni

Pokaż wątki Pokaż posty

W małym ogrodzie Doni

anbu 07:23, 26 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Widzę tu poważne działania ogrodowe Aldono jak mocowałaś kostkę na piasek czy na coś trwalszego?
____________________
Ania Ogród Ani :)
donia76 10:32, 26 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Aniu tylko na piasek w przyszłości mam zamiar wymienić na ładne ekobordy ale na razie kasy brak
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
AnnaCh 11:45, 26 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No fajne zmiany
Podoba mi się
____________________
Ania - Malutki pod lasem
LyraBea 11:32, 27 maj 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
donia76 napisał(a)
Aniu tylko na piasek w przyszłości mam zamiar wymienić na ładne ekobordy ale na razie kasy brak

Aldonko, ale ekobordy nie są ładne. Mają spełniać rolę praktyczną, systematyzującą, regulującą granice rabat. Dobrze położone pozostają niewidoczne. Rozumiem, że kostka zostanie, tylko chcesz wyrównać ekobordami? Czy źle rozumiem? A tak w ogóle strasznie drogi interes, zwłaszcza, gdy się potrzebuje tego kilometry. Z braku kasy pozostaje mi co jakiś czas akcja przycinania obrzeży nożem do darni :/
____________________
Beata
Rumianka 09:27, 01 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10020
No proszę jakie piękne zmiany... Zwirek uwydatnił rosnące roślinki na rabatach...bardzo ładnie Doniu...tak trzymaj...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
donia76 16:57, 09 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
LyraBea napisał(a)

Aldonko, ale ekobordy nie są ładne. Mają spełniać rolę praktyczną, systematyzującą, regulującą granice rabat. Dobrze położone pozostają niewidoczne. Rozumiem, że kostka zostanie, tylko chcesz wyrównać ekobordami? Czy źle rozumiem? A tak w ogóle strasznie drogi interes, zwłaszcza, gdy się potrzebuje tego kilometry. Z braku kasy pozostaje mi co jakiś czas akcja przycinania obrzeży nożem do darni :/



Kostkę chciałabym całkowicie usunąć ale tak jak mówisz Beatko to strasznie drogi interes, więc w moim przypadku to bardzo odległe plany na razie wolę zainwestować w roślinki choć już w tym roku raczej nic nie kupię Obrzeża też przycinam ale jakoś mi nie wychodzi tak równiutko jak niektórym na ogrodowisku
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
donia76 16:57, 09 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Rumianko dziękuję
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
donia76 17:03, 09 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Dzisiaj troszkę porobiłam w ogrodzie bo od dłuższego czasu nie było kiedy
hosty w tym roku mam wreszcie w miarę przyzwoite bo poprzednie lata marne były jakieś






Co prawda na razie mam tylko 4 gatunki ale zawsze coś

I szałwia omoszna a w tyle załapały się doniczki z petuniami



Szałwię mam jeszcze różową ale nie jest tak efektowna jak ta niebieska

I rozchodniki mają kwiatki nawet nie wiedziałam że kwitną




____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
OlgaKol 17:22, 09 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Doniu, nie przejmuj się białym żwirkiem - mój biały po dwóch latach jest zupełnie szary
Pozdawiam,
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
donia76 17:29, 09 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
OlgaKol napisał(a)
Doniu, nie przejmuj się białym żwirkiem - mój biały po dwóch latach jest zupełnie szary
Pozdawiam,


Już przstałam liczę że mój też poszażeje szybko a w sumie to chyba się przyzwyczailam już do niego
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies