Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Ania 16:38, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Rzeczywiście, że tu zatrzęsienie Ań witaj imienniczko, super zaczęłaś , fajny plan zagospodarowania działeczki, podoba mi się, nie to co ja najpierw robota bez przemyślenia, a teraz poprawki
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Michael 16:40, 13 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
ana_art napisał(a)
czy ktoś bardziej doświadczony moglby mi podpowiedzieć czy ta rabata jest ok? głównie chodzi mi czy nie za dużo tam roślin, czy będą współgrały?



Tzn. Czy te jasnozielone plami opisane jako cyprysik groszkowy to również przed żurawkami maiły by rosnąć?
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
ana_art 16:49, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
te przed żurawkami to też żurawki te cytrynowe
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 16:50, 13 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a i w centrum ogrodniczym odradzili mi żywotniki wschodnie, bo są wrażliwe na mróz, a u mnie prawie biegun zimna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:35, 14 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nie wytrzymałam i pojechałam po trawki, narazie jeszcze nie wiem gdzie je wsadzę z trawkami kupiłam zieloną żurawkę z czerwonymi kwiatkami i się zastanawiam czy będzie dobrze współgrała z tą trawką czerwonawą?


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 11:50, 14 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Żurawki uniwersalne są - pasują do wszystkiego
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 22:09, 14 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Padam na twarz
Pozmieniałam rabatę od tarasu, wysypałam korą - zdjęcia dla porównania zrobię jutro. Potem wziełam się za bukszpanową obwódkę, wykopałam kilka roślin z rabaty i przestawiałam bukszpany kilka razy a w efekcie końcowym zrobiłam troszkę inaczej. Niestety nie dokończyłam bo zabraklo mi bukszpanu...
Udało mi się zrobić jedno zdjęcie, potem już nie miałam głowy do zdjęć, a jak skńczyłam to zrobił się zmrok.
A kupiłam dzisiaj razem z trawami trzmielinę szczepiona na kiju i dopiero wieczorem zorientowałam się że jak mi pakowali torby do samochodu to o niej zapomnieli ;((( Pojade w poniedziałek, mam nadzieje że szef zauważył że jej nie wziełam bo to była ostatnia sztuka...
tak planowałam

a w efekcie końcowym chcę ten dolny zawijas zrobić wiekszy, aż za ten świerk szczepiony. Mniejwiecej coś takiego

Jak myślicie dobra decyzja?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:13, 14 maj 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
w między czasie mąż wykopał brzozy które były obok placu zabaw. Wykopaliśmy je z lasu mojego dziadka i posadziliśmy u nas, ale niestety nie przyjeły sie i uschły... a były takie piękne. Kupiliśmy trzy różne brzozy w szkółce,ale są jeszcze malutkie ;( i nie ma już tego efektu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
monteverde 09:20, 15 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mnie się podoba ta 1 wersja tylko szczepiony wsadź w bukszpany jak przy wejściu)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 10:23, 15 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ta i ta wersja mi się podoba, szczepiony w bukszpanach musi być koniecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies