Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam :) Jestem ze Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam :) Jestem ze Śląska

Kamyczek 19:29, 31 lip 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 18
Jestem ogrodową dyletantką, pomimo tego, że żyję na tym świecie już ponad pół wieku Zbudowaliśmy dom, właściwie kończymy budować, a tak się poskładało, że działka przy domu jest spora, zatem mam pooooole do popisu. Teren jest "deczko" kamienisty, stąd mój nick Mam milion pomysłów, sporo zapału, nikłą wiedzę, niewiele pieniędzy, mało czasu... Powiedzcie proszę, że dam radę...
____________________
Mój ogród kamieniem stoi
asiak 19:31, 31 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Oczywiście, że dasz radę
Witam, również jako początkująca
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kamyczek 19:39, 31 lip 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 18
Dzięki wielkie Asiu
Oglądam Wasze zdjęcia i rodzi mi się jeszcze więcej pomysłów!! Chyba się oswoję z tą wiedzą przez zimę, a wiosną do roboty. Choć może teraz się uda jeszcze coś zrobić. Po wykoszeniu trawy do pasa (!) kosiliśmy już dwa razy kosiarką. Zeszło pół dnia
____________________
Mój ogród kamieniem stoi
asiak 19:43, 31 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ja od tych pomysłów spać nie mogę
Na Ogrodowisku są tak piękne ogrody, że słów brak...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kamyczek 19:47, 31 lip 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 18
Z tą bezsennością to się z Tobą zgadzam Z tym drugim zdaniem też! O widzę, że jest nawet kącik dla wierszokletów, a to moja bajka jest...
____________________
Mój ogród kamieniem stoi
malgorzata_s... 19:52, 31 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Ooo grupa śląska się powiększaZ której części Śląska jesteś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kamyczek 19:55, 31 lip 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 18
Hej Mysłowice, póki co A niedługo blisko Mysłowic
____________________
Mój ogród kamieniem stoi
Gardenarium 20:00, 31 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Opanuj emocje i mnogość pomysłów, bo doprowadzą cię na manowce. W tworzeniu pięknego ogrodu liczy się konsekwencja, cierpliwość i wieczna praca.

Ponadto bardzo liczy się jasne określenie swoich preferencji na samym początku.
Styl, kolorystyka, lista ulubionych gatunków, co chcesz zasłonić, a co chcesz wyeksponować. Dzięki temu zaoszczędzisz nawet kilka lat i osiągniesz ten cel dużo wcześniej niż się spodziewasz.

Przeczytaj koniecznie mój artykuł

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/376-dobor-odpowiednich-roslin-do-ogrodu

oraz

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/208-latwe-ogrodnictwo-czyli-pierwsze-kroki-w-ogrodzie

Uwierz w siebie i swoje możliwości. Masz Ogrodowisko, ja go nie miałam, a do tego co wiem teraz i próbuję Wam przekazać - dochodziłam przez 43 lata. Ty nie musisz tyle czekać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kamyczek 20:10, 31 lip 2016

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 18
Dziękuję! Bardzo dziękuję za słowo wsparcia i meritum oczywiście też! Już się biorę do czytania. Ale z tymi emocjami... nie będzie łatwo
____________________
Mój ogród kamieniem stoi
malgorzata_s... 20:15, 31 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Wiem jak trudno się zdecydować widząc tyle cudownych ogrodów ale nie spiesz się Pooglądać poczytaj i wybierz to co najbardziej będzie do Ciebie pasowało i do Twojego terenuWtedy dobre duszyczki pomogą w planowaniu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies