Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Agania 23:13, 26 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)


O Kochana dziękuje z całego serbca. dzień był piękny choc na wariackich papierach, mam wrażenie że na zdalnej pracuję więcej niz stacjonarnie, może dlatego że w chwili odpoczynku... robię jedzenie dzieciom... Ale co tam, kawa na ogródku w promieniach słońca była - zdrowie tfu tfu jest, miłość jest - resza się ułoży

Ty na zdalnej ja w pracy realnej i też daję z siebie 200%, potem do wnuczki i na noc do domu, dobrze, że mnie eM nakarmił... DZIERGAM MU JUŻ 2 ROK sweterek więc każda noc zarwana i tak codzień, endorfiny szczęścia u mnie buzują
Dobranoc
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 13:05, 27 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)

Ty na zdalnej ja w pracy realnej i też daję z siebie 200%, potem do wnuczki i na noc do domu, dobrze, że mnie eM nakarmił... DZIERGAM MU JUŻ 2 ROK sweterek więc każda noc zarwana i tak codzień, endorfiny szczęścia u mnie buzują
Dobranoc


No faktycznie jesteś na pełnych obrotach, podziwiam, wnusia dodaje Ci skrzydeł
Mnie średnio na zdalnej bo juz widzę że pracuję więcej niz w realu, zapominam która godzina i nikt nie przerywa pracy, przez co ok 12.00 oczy mam spuchnięte od monitora . Ale co tam, zdrowie jest najważniejsze i metoda sie sprawdza jak widac

Trzymam kciuki za sweterek, będzie jedyny w swoim rodzaju
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:39, 27 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jak wyglada praca zdalna

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Joku 21:19, 27 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
Podziwiam tonację kolorystyczną, bardzo lubię taki styl. Na ścianie tapeta?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Agania 22:32, 28 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Widzę kto pracuje
Kasiu, praca w domu to zawsze w domu, wiem, że dajemy wtedy z siebie dużo więcej, bo dom pod kontrolą, rodzina i motywacja jest i jest bezpieczniej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:58, 28 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
kasiek napisał(a)

Wykorzystuje sytuacje, pewne zbiegi okoliczności, odstresowuje się i sprowadzam myśli na inne tory... Życie od kilku lat się u mnie przewartościowało...
Życie jest jak ogród - najpierw człowiek jest zachwycony wszystkim co ma,nawet gdy nie ma wiele, potem oczekuje że za włożony trud będzie jedynie odpoczywał i podziwiał, podczas gdy pracy nie ubywa, ubywa jedynie sił...
Boję się że jak przystanę, to stracę wiatr w skrzydłach...

Ja miałam takie obawy jak nas pierwszy raz zalało, to mocno podcięło skrzydła. Ale rośliny udowadniają mi, że mają moc przetrwać, a jak one mają to i ja muszę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 08:19, 29 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Joku napisał(a)
Podziwiam tonację kolorystyczną, bardzo lubię taki styl. Na ścianie tapeta?


Tak, mnie tez się spodobała, najpierw malowałam pokój, potem kleiłam tapete - trochę myslałam nad układem i wyszło
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 08:22, 29 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Widzę kto pracuje
Kasiu, praca w domu to zawsze w domu, wiem, że dajemy wtedy z siebie dużo więcej, bo dom pod kontrolą, rodzina i motywacja jest i jest bezpieczniej


Agacia jest cieżko, to fakt, zreszta to zależy od natury człowieka, dla mnie nie ma znaczenia gdzie siędzę, mam plan ile wykonać i sie go trzymam. Ale sa i plusy bo np mogę zakończyć pewne pracy - tzn juz nie ja samodzielnie ale znów mam pana który kończy garaże, w przyszłym tygodniu ma być natomiast ogrodnik do cięcia orzecha. Podłączyli nam też fotowoltaikę, tak ze bycie w domu sie przydaje
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 08:27, 29 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja miałam takie obawy jak nas pierwszy raz zalało, to mocno podcięło skrzydła. Ale rośliny udowadniają mi, że mają moc przetrwać, a jak one mają to i ja muszę


Ludzie mocni musza być przykładem i wzorem dla słabszych. Bo oni czerpią z siły energię i nadzieję dla siebie. Jak mam paść to w boju,i tak życie mi bardzo pomaga, więc moja wola jest cały czas silna
Z podcietymi skrzydłami nie mozna latać tylko przez jakiś czas, i jak nie zabije coś po drodze to w kolejnym sezonie pięknie mozna się odbić - silniejszym i mądrzejszym o doświadczenia.
Jesteś twarda Sylwciu i wiem że o tym wiesz. Tacy silni ludzie w tych chorych czasach są na wage złota
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 08:33, 29 lis 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
A dziś rano - niespodzianka
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies