Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

sylwia_slomc... 14:11, 23 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Całe szczęście, że oszczędziło Wasz ogród, masakra z tą pogodą....jak się do tego przyzwyczaić to ja nie wiem, nie umiem chyba. Kolejnych 25 życzymy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 14:24, 23 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Gratuluję rocznicy, szczęścia dużo i stworzenia wspaniałego nowego ogrodu w nowym miejscu.
Dobrze, że Was oszczędziło i nic nie zalało.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
kasiek 19:09, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Jakie kolory Wow
Brzoskwinki jak „maliny”


To ta ozdobna brzoskwinia, fajnie owocuje
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:10, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)


Róże wymykają się

Idą do sąsiada bo tam mają lepsze światło
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:12, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Nowa12 napisał(a)
Bo to nie może być normalny deszcz tylko od razu nawałnica. Ale ogród pewnie się cieszy z każdej odrobiny wilgoci w te upały. Zdjęcia aż soczyste .


Po nawałnicy wyszła tęcza, jakby na przeproszenie

Za to dziś nieźle nas postraszyło gdy zaczeło bić gradem. Na szczęście krótko i raczej bez zniszczeń

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:14, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)


Piękna postawa pozytywnie nastawionych ludzi!
Z okazji rocznicy życzę jeszcze wielu, wielu rocznic w tej samej atmosferze i nastawieniu


Dziekujemy, szukamy pozytywów w trudnych czasach, będąc razem mamy podwójną siłę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:17, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ewa777 napisał(a)
Całe szczęście, że obyło się bez większych szkód.
Kasiu, gratuluję pięknej rocznicy i wspaniałego zakupu Będziesz miała na pewno cudny ogród nad morzem


No i będziemy bliżej siebie

To jeszcze melodia przyszłości, jeszcze młodsza musi tu się wykształcić, na realizację marzen przyjdzie czas za min 5 lat. Ale to dzieje się naprawdę, i to nas raduje
Dziś też nieźle burza nas wystraszyła...


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:23, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Całe szczęście, że oszczędziło Wasz ogród, masakra z tą pogodą....jak się do tego przyzwyczaić to ja nie wiem, nie umiem chyba. Kolejnych 25 życzymy


Ty nie umiesz? Ty która wspierasz dzieci w Afryce? Kiedy każdy dzień przynosi niepewność i ryzyko że nie przeżyją? Która walczyłaś z alergiami dzieci, własnymi problemami zdrowotnymi i innymi milionami problemów?
Ogród traktuj jak dziecko, nie ochronisz go przed życiem, ale opiekując się nim i pomagając mu za każdym razem wstać z kolan - pozwalasz mu dojrzewać w realnym świecie realnych niebezpieczeństw.

I znów u mnie bije gradem,coraz częściej zdaje sobie sprawę na jak niewiele rzeczy mamy wpływ...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:31, 24 cze 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)
Gratuluję rocznicy, szczęścia dużo i stworzenia wspaniałego nowego ogrodu w nowym miejscu.
Dobrze, że Was oszczędziło i nic nie zalało.


Dziekujemy bardzo, przyszłość nigdy nie jest pewna, ale staramy się iść naprzód bo najważniejsza w życiu obok miłości jest nadzieja
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:37, 24 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
kasiek napisał(a)


Ty nie umiesz? Ty która wspierasz dzieci w Afryce? Kiedy każdy dzień przynosi niepewność i ryzyko że nie przeżyją? Która walczyłaś z alergiami dzieci, własnymi problemami zdrowotnymi i innymi milionami problemów?
Ogród traktuj jak dziecko, nie ochronisz go przed życiem, ale opiekując się nim i pomagając mu za każdym razem wstać z kolan - pozwalasz mu dojrzewać w realnym świecie realnych niebezpieczeństw.

I znów u mnie bije gradem,coraz częściej zdaje sobie sprawę na jak niewiele rzeczy mamy wpływ...

Ja dochodzę do wniosku, że na nic kompletnie nie mamy wpływu tylko mamy takie złudzenie, że na coś mamy...
No jedyne co nam w życiu wyszło dobrze to dzieci i te tutaj i te w Afryce. Jest się z czego cieszyć ale to wszystko skropione teraz taką nutą goryczy
U nas właśnie straże wyją znaczy się topi domy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies