kasiek
16:18, 12 cze 2026
Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
No właśnie wróciłam z północy, 10 dni tam byłam, małżonek nie dostał urlopu więc musiałam się sprawdzić jako kierowca
Jak zwykle dopakowana mocno, bo tym razem sama, nawet części technoratanowej sofki wziełam
No i trrawa, ojej , tym razem wszystko było na mojej głowie, pielenie, koszenie i jeszcze jeść trzeba!
No ale to najłatwiej rozwiązałam
A trawa miała już koło 30 cm
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń