Ale przyjemna relacja Fajnie się to wszystko ogląda i czyta Podziwiam Cię, ja pewnie po takiej podróży, nie wiem czy dała bym radę, tak od razu wszystko ogarnąć.
Miałaś fajny pomysł z tą facelią. Ostatnio trafiłam, u nas, na skraju lasu na całe pole faceli, nawet pięknie to wyglądało, facelia ma nawet ładne kwiaty