Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 08:41, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Flaki mi wykręca ze zdenerwowania, juz Daria się dopytuje czy będzie bo na zajawkach jej nie ma - pół nocy o tym myślałam, była chora na nagraniu, wyglądała płaczliwie, serce się kroiło, ale mam nadzieję że będzie puszczone wejście do ogrodu kiedy w szeregu cała rodzinka wchodzi wraz z Majką. Miała jeszcze piękne nagranie z różową konweką ale przed Maja, nie wiem czy będzie. Na razie widzę że będą wszystkie nagrania tj. 5 - z 14 maja jak formuje drzewko, z 28 maja z Mają, z października jesienne, z początku marca b.r z Leroy, z końca marca b.r - transport, malowanie i planowanie zmian i kwietnia b.r wiosenne - ze zmianami.
Jak oni to zrobili to nie wiem, to bedzie kondensacja
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 08:52, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Wiem jak to jest czekać z ciekawością na emisję, jeszcze momencik i ciężka całoroczna praca zostanie zwieńczona
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 08:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiem jak to jest czekać z ciekawością na emisję, jeszcze momencik i ciężka całoroczna praca zostanie zwieńczona


Wiem, ta robota dała mi sie we znaki, na ostatnim nagraniu jestem juz wykończona - to po tej akcji z prądem.
Pamiatka będzie na całe życie, i tyle mi starczy, na wiecej sie nie pisze
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
jolanka 09:49, 28 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Już widziałam. Pięknie pokazano ogród, wyszedł taki tajemniczy, klimatyczny. Gratuluje
Kasiu, świetnie się prezentowałaś, aż żałuje, ze tak krótko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Katkak 09:53, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiu rewela . Pięknie, tajemniczo- idealnie oddali klimat ogrodu. A Wy wypadliście bardzo naturalnie, jakby kamera w ogóle Was nie stresowała
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
eVka 09:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gratuluję! Oglądam Maję patrzę a tu znajoma buzia z O. Jak miło
Macie piękny ogród, coś wspaniałego! Zupełnie inaczej zobaczyć go w TV
Zazdroszczę SPA
____________________
sylwia_slomc... 10:00, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
I po strachu Pokazali chyba wszystko tak jak Chciałaś. I Wszyscy są nagrani cała rodzinka

Wszystkie metamorfozy uwidocznione bardzo fajnie i perełki ogrodowe też podkreślone

Spokój i opanowanie, a Wojtek bardzo naturalny i w swoim żywiole

Szkoda, że nie pokazali metamorfozy warzywnika, ale trudno zmieścić wszystko w jednym odcinku
Pamiątkę macie piekną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 10:14, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kasiu, miło było pospacerować z Mają po Twoim ogrodzie. Pięknie u Was i jacy sympatyczni właściciele. Gratulacje.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
kasiek 10:18, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
jolanka napisał(a)
Już widziałam. Pięknie pokazano ogród, wyszedł taki tajemniczy, klimatyczny. Gratuluje
Kasiu, świetnie się prezentowałaś, aż żałuje, ze tak krótko


Dzieki. A mnie się wydawało ze za dużo mojej gadaniny było w tym ogrodzie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:19, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiu rewela . Pięknie, tajemniczo- idealnie oddali klimat ogrodu. A Wy wypadliście bardzo naturalnie, jakby kamera w ogóle Was nie stresowała


Chyba więcej stresowałam sie dziś przed emisja niż wtedy
Fajnie to skondensowali, faktycznie jest wszystko po trochu i bardzo dobre ujecia zrobione, zwłaszcza jesieni i mozaiki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies