Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 10:23, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
effka napisał(a)
Gratuluję! Oglądam Maję patrzę a tu znajoma buzia z O. Jak miło
Macie piękny ogród, coś wspaniałego! Zupełnie inaczej zobaczyć go w TV
Zazdroszczę SPA


Strasznie chciałam pokazać inspirację - dmuchany basen z sieciówki za 1/10 firmowego, samodzielna ozdoba z mozaiki, stolik wyklejony ręcznie, lampioniki przemalowane z wyprzedaży itp. Ten w Leroy tez sama udekorowałam ale do takiego odpoczynku mam salon kominkowy, a tu chciałam coś innego
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
inka74 10:25, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A ja nie mam jak obejrzeć (( tylko zajawki widziałam twoje i Sylwii. Trzeba to zmienić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kasiek 10:26, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
I po strachu Pokazali chyba wszystko tak jak Chciałaś. I Wszyscy są nagrani cała rodzinka

Wszystkie metamorfozy uwidocznione bardzo fajnie i perełki ogrodowe też podkreślone

Spokój i opanowanie, a Wojtek bardzo naturalny i w swoim żywiole

Szkoda, że nie pokazali metamorfozy warzywnika, ale trudno zmieścić wszystko w jednym odcinku
Pamiątkę macie piekną


Największy sukces to że mamy bardzo rodzinny program, bawimy sie w nim i cieszymy - to jest świetne!
Metamorfozy wszystkie oprócz warzywnika, ale rozumiem powód skoro przy tamtym się tyle omachami. Trochę mogło byc więcej salonu bo to moja perełka ale mógłby zaćmic SPA więc tez rozumiem.

Wojtek wyszedł zdecydowanie bardziej naturalnie, ja byłam nieco spowolniona, ale to ja musiałam popisac się wiedza i znajomością i to tak naprawde moja praca, pomysły, projekty były poddawane ocenie. Na szczęście niczego nie musze się wstydzić bo teksty wyszły dobre
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:27, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
inka74 napisał(a)
A ja nie mam jak obejrzeć (( tylko zajawki widziałam twoje i Sylwii. Trzeba to zmienić


Ja byłam specjalnie u mamy bo tez nie mam tej tv i to mnie nie cieszy. Dobrze że od jutra będzie wszystko on line!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Iwonka 10:27, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Kasiu czekam na link do całości Przeczytałam opis, bardzo dobrze napisany. Będziecie mieć super pamiątkę I piękny ogródek z Wami zostanie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 10:29, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
marba napisał(a)
Kasiu, miło było pospacerować z Mają po Twoim ogrodzie. Pięknie u Was i jacy sympatyczni właściciele. Gratulacje.


Bardzo Ci dziękuje i sie cieszę, ja jeszcze w szoku, trudno mi ochłonąć, jutro będę pewnie oglądać na spokojnie i analizować
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:30, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonka napisał(a)
Kasiu czekam na link do całości Przeczytałam opis, bardzo dobrze napisany. Będziecie mieć super pamiątkę I piękny ogródek z Wami zostanie


Opis faktycznie rewelacyjny - jest niemal wszystko co chciałam. Szkoda że nie dali fotek z roboty salonu no ale trudno - pewnie rozlegną sie głosy że ktos za mnie to robi... Na szczęście pokazali jak maluję więc jest coś
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
katel 10:53, 28 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Super wyszło, gratulacje Kasiu! Cieszę się ze mogłam obejrzeć całość ogrodu, na filmie to jednak inaczej niż na zdjęciach .
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
ryska 11:10, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
kasiek napisał(a)


Największy sukces to że mamy bardzo rodzinny program, bawimy sie w nim i cieszymy - to jest świetne!
Metamorfozy wszystkie oprócz warzywnika, ale rozumiem powód skoro przy tamtym się tyle omachami. Trochę mogło byc więcej salonu bo to moja perełka ale mógłby zaćmic SPA więc tez rozumiem.

Wojtek wyszedł zdecydowanie bardziej naturalnie, ja byłam nieco spowolniona, ale to ja musiałam popisac się wiedza i znajomością i to tak naprawde moja praca, pomysły, projekty były poddawane ocenie. Na szczęście niczego nie musze się wstydzić bo teksty wyszły dobre


Pięknie to Kasiu podsumowałaś, też to tak odebrałam. Bardzo rodzinny i ciekawy odcinek, rzeczowy, pełen pomysłów i rękodzieł.
Śmiało można zaczerpnąć i do małego i dużego ogrodu.
Oczko Twoje uwielbiam od dawna, mostek dodatkowo podkreślił urodę.
A jeśli o urodę chodzi to Kasiu Twoja figura idealna
Buziaki i jeszcze raz gratuluję.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Pola 11:39, 28 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, wreszcie obejrzałam twój piękny ogród w szerszej perspektywie. Cudny odcinek nawet go sobie nagrałam. Gratulacje
Ogrom pracy, ale się opłacało wszystko wyszło perfekcyjnie.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies