Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

AgnieszkaW 11:50, 28 kwi 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kasiu, gratulacje dla Ciebie, całej Waszej rodzinki, waszej pracy ogrodowej i ogrodu. Oglądałam z wielką ciekawością, wyszło super. Uderzyła mnie wielka zmiana w wyglądzie ogrodu w ciągu niecałego roku, oczywiście na '+'. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Agania 12:07, 28 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiu i ja gratuluję...Wypadłaś super bardzo profesjonalnie...też tak odbieram Twój ogród jak po wielkiej metamorfozie, ale ja znam Twój ogród i wiem ile pracy włożyliście...całość robi wrażenie, i twoja mozaika została wyróżniona i cała rodzinka jest super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katarzyna13 13:00, 28 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
No Kasieńko GRATULACJE !!!! Wspaniale wszystko wyszło.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
kasiek 15:33, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
ryska napisał(a)


Pięknie to Kasiu podsumowałaś, też to tak odebrałam. Bardzo rodzinny i ciekawy odcinek, rzeczowy, pełen pomysłów i rękodzieł.
Śmiało można zaczerpnąć i do małego i dużego ogrodu.
Oczko Twoje uwielbiam od dawna, mostek dodatkowo podkreślił urodę.
A jeśli o urodę chodzi to Kasiu Twoja figura idealna
Buziaki i jeszcze raz gratuluję.


Dzięki, dla mnie to bardzo krępujące tyle słyszeć siebie i widzieć w odcinku Najważniejsze że klimat rodzinności się udał - nawet psina się załapała choć tylko na fotce jak była szczeniakiem .

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:36, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pola napisał(a)
Kasiu, wreszcie obejrzałam twój piękny ogród w szerszej perspektywie. Cudny odcinek nawet go sobie nagrałam. Gratulacje
Ogrom pracy, ale się opłacało wszystko wyszło perfekcyjnie.


Kamera pokazuje całość, fotke łatwo przekłamać siedząc np za krzakiem. Praca zdecydowanie przyniosła mi satysfakcję, choc nie przeczę że całość mocno mnie wykończyła co widać na ostatnim nagraniu gdy mówie o mozaice). No ale cóż - na własne życzenie zafundowałam sobie taka harówe
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:38, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
AgnieszkaW napisał(a)
Kasiu, gratulacje dla Ciebie, całej Waszej rodzinki, waszej pracy ogrodowej i ogrodu. Oglądałam z wielką ciekawością, wyszło super. Uderzyła mnie wielka zmiana w wyglądzie ogrodu w ciągu niecałego roku, oczywiście na '+'. Buziaki


Nieraz sama nie mogę uwierzyć skąd wzieła się we mnie taka siła i... odwaga, nie przeczę że robiąc rewolucję w trakcie programu sporo ryzykowałam. Ale bez ryzyka nie ma zabawy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:12, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Kasiu i ja gratuluję...Wypadłaś super bardzo profesjonalnie...też tak odbieram Twój ogród jak po wielkiej metamorfozie, ale ja znam Twój ogród i wiem ile pracy włożyliście...całość robi wrażenie, i twoja mozaika została wyróżniona i cała rodzinka jest super


Wypadłam poważnie - nawet bardzo. Skupiłam się na słowach i konstrukcji zdań, szkoda że przed sobą nie miałam lustra, jeszcze założyłabym łobuzerski uśmiech za to profeska była
Wyróżnienie mozaiki było - obok rodzinności - kluczowe - dla mojego kuzynostwa ktore bardzo kochało babcię - to ona taką sztukę tworzyła, bardzo fajnie że tyle słów o tym padło
U mnie wszyscy happy! I o to chodziło!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:12, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katarzyna13 napisał(a)
No Kasieńko GRATULACJE !!!! Wspaniale wszystko wyszło.


Podziekować, ładnie zmontowali, wiele ujęć, wiele miejsc, wiele pór roku - super!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 17:59, 28 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)


Wypadłam poważnie - nawet bardzo. Skupiłam się na słowach i konstrukcji zdań, szkoda że przed sobą nie miałam lustra, jeszcze założyłabym łobuzerski uśmiech za to profeska była
Wyróżnienie mozaiki było - obok rodzinności - kluczowe - dla mojego kuzynostwa ktore bardzo kochało babcię - to ona taką sztukę tworzyła, bardzo fajnie że tyle słów o tym padło
U mnie wszyscy happy! I o to chodziło!

Właśnie tego łobuzerskiego kadru mi brakowało i Ciebie takiej pełnej życia i radosnej w swojej naturze....ale miało być tak jak Ty to sobie ułożyłaś
Gratuluję też Oliwii za taką dojrzałą wypowiedź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 19:30, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)

Właśnie tego łobuzerskiego kadru mi brakowało i Ciebie takiej pełnej życia i radosnej w swojej naturze....ale miało być tak jak Ty to sobie ułożyłaś
Gratuluję też Oliwii za taką dojrzałą wypowiedź


Nie planowałam takiej postawy, teraz widzę że wyszła moja zawodowa natura Myślałam tylko że moje wypowiedzi będą skrócone tak jak mówili bo trochę czuję jakbym zagłuszyła Maje .
Nieważne - najważniejsze że mam nagrane wszystko co chciałam pokazać w ogrodzie, nawet jesiotr się załapał I ta atmosfera rodzinnej więzi - dla nas z mężem wzruszająca
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies