Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 10:00, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kasya napisał(a)
A dogrzewasz jakos ?
No i czy masz czas tam posiedzieć ?


Dogrzewam - właśnie tym podgrzewaczem - grzybem który dostałam z Leroy do programu - jak się siedzi to fajnie grzeje
Coraz więcej znajduje czasu na kontemplacje bo nareszcie ogrodowo osiągam wymarzony efekt. Spotykam się też sporo z ludźmi a oni wariują że tylko tam chcą siedzieć
Zrobiłam małe już porządki w tym miejscu bo cebulowe wschodzą...

Oczywiście prac mam jeszcze trochę, przesadzam, sprzątam - i kleję kamień na elewacji jak temperatura wzrośnie do 10 stopni - jak np wczoraj, znów mogłm pokleić kilka płytek


A teraz mam herbatkę i zmykam do saloniku

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 10:44, 02 lut 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O, jest moja Kasiulka. Widoki przepiękne i teraz wiosnę już nie tylko czuć, ale i widać Zrobiłam wczoraj kilka zdjęć i dziś wrzucę, ale wstyd się przyznać, że zapomniałam zerknąć na oczara. Idę naprawić ten błąd . Ja ogrodowo jestem w lesie, porządków co niemiara mnie czeka. Ale dam radę .Wczoraj zrobiłam 30km
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:59, 02 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Moje oczary też startują i cudnie pachnąAle dopiero dekoracje świąteczne w ogrodzie sprzątnęłam o kolejnych jeszcze nie mam czasu myśleć
Limonkowy ładny bardzo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 12:11, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
O, jest moja Kasiulka. Widoki przepiękne i teraz wiosnę już nie tylko czuć, ale i widać Zrobiłam wczoraj kilka zdjęć i dziś wrzucę, ale wstyd się przyznać, że zapomniałam zerknąć na oczara. Idę naprawić ten błąd . Ja ogrodowo jestem w lesie, porządków co niemiara mnie czeka. Ale dam radę .Wczoraj zrobiłam 30km


I pewnie 30 kg - Tytanie mój kochany
Oczary mają iście sporo czarujacej magi w tym szroburym czasie, Ty masz piękna Dianę o ile pamietam
Porządki zdążysz zrobić, zwłaszcza jak dostaniesz telefon - Pani Kasiu krótka dogrywka przed - przyjeżdżamy jutro - oj dopiero bedziesz miała speeda
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 12:20, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Moje oczary też startują i cudnie pachnąAle dopiero dekoracje świąteczne w ogrodzie sprzątnęłam o kolejnych jeszcze nie mam czasu myśleć
Limonkowy ładny bardzo


O to będę oglądać, mam straszne zaległości na forum (ale za to ogród w stanie zadowalającym )
Ja wszytkie dekoracje ściągałam w pt po południu a w sobotę dekorowałam wiosennie Limonka strasznie wpadła mi w oko, zastanawiałam się jeszcze nad cytrynowym ale wybór w limonce był zdecydowanie większy Poszalałam z donicami i cebulowymi bo w Obisiu mają totalna wyprzedaż - donice 50% taniej, cebulowe po złotówce, no nic tylko pakowałam duży kosz
A z wiosny to jeszcze budzą się ranniki

Kilka ciemierników kwitnie, ale bardziej tych w donicy, w gruncie słabiej

Kwitną wrzośce

Ale wawrzynek jeszcze śpi...

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 12:29, 02 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super wyglądają limonkowe dekoracje pasują do wiosennych akcentów
Oczary i mahonie, ranniki kwitną już u Ciebie niezawodnie, wkrótce będą forsycje
Dzisiaj była powtórka Waszego ogrodu z Mają, miło spędziłam czas przy porannej kawce
Lecę sprawdzić wawrzynka u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 12:34, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Porządki zrobiłam w japońcu - w tym roku zmieniam lustro bo to już sie strasznie popsuło (ale ma 11 lat i swoje prawa )
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 12:43, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Super wyglądają limonkowe dekoracje pasują do wiosennych akcentów
Oczary i mahonie, ranniki kwitną już u Ciebie niezawodnie, wkrótce będą forsycje
Dzisiaj była powtórka Waszego ogrodu z Mają, miło spędziłam czas przy porannej kawce
Lecę sprawdzić wawrzynka u mnie


No właśnie w pracy mnie wciąż zaczepiają że codziennie nas widzą Ja już w innej rzeczywistości - pędzę dalej z marzeniami Ale wszystko co od nich mam, wciąż przypomina mi tą wielka, niesamowitą przygodę
Z miejsc które im zawdzięczam, to jest moja malutką perełką Dodałam tu 2 dnice (jedna na zamianę bo pękła, a druga co sie odbija w lustrze jest koło oczka za mostkiem)

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 13:14, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Leśnie klimaty
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 13:28, 02 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459

Doszły nowe klateczki na ścianę, żałuję że były tylko dwie...

I ścieżka prymulek powoli zakwita


To tyle, pakuje Małą na wyjazd
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies