Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Urszulla 11:29, 15 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kocię śmieszne mówisz że czyszczenie rabat u Ciebie wyszło na pierwszy plan? Zazdroszczę nadmiaru energii
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 18:42, 15 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kasia salonik cudownie wiosenny i ogród już uporządkowany -ślicznie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasiek 09:44, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Widać od razu jakość fotek są jak żylety
Kicia śpi zadowolona
Ja się schetałam ogrodowo wczoraj i dzisiaj, i doznałam szczęśliwości
takiej, że spać mi się nie chce


Agatko u Ciebie nowe życie i to prawie na wiosnę - cudownie - bardzo ciesze się razem z Tobą

Kiciuś teraz dużo na ogrodzie siedzi bo wiosnę czuje, ptaki chce łowić nicpoń jeden

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 09:51, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Waclaw napisał(a)
u Ciebie cieplej niż mnie. Jednak i ja znalazłem dwa pąki żonkili


Oj musze nadrobić bo ostatnio rzadziej na forum bywam, przygotowuje sie do zmiany elewacji - czyli projektuje i częściowo wykonuje kolejne elementy, znów nabywam itongi
U mnie ranniki w rozkwicie i oczary

Super ten czerwony oczar
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:05, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pallida sie nieźle rozkręcił
Salonik w limonkowym o wiele bardziej mi się podoba niż w czerwieniach i do ogrodu pasuje super w tych barwachTo jest ten kolor
I chyba masz pierwszego kwitnącego krokusa na forum


A mnie i jeden i drugi bo czewień bardziej kojarzy się ze świętami. Zresztą wtedy nie poszalałam jeszcze z dodatkami jak teraz, to one tworzą ten klimat, a teraz pozyskałam ich sporo
Poszewki, koc, bieżnik

donice, kwiaty cebulowe

świece


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:12, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
nawet coś limonkowego do wazonu (sztuczne ale ładnie zrobione), świece do żyrandola,

To wszystko tworzy klimat. Racja z tym stonowanym kolorem do baowych rzeczy a szaleństwo z dodatkami - można wciąż bawić sie kolorami
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:27, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Kocię śmieszne mówisz że czyszczenie rabat u Ciebie wyszło na pierwszy plan? Zazdroszczę nadmiaru energii


Czyszczenie idzie szybko bo zaangażowałam dziewczyny i męża przekupiając ich szczupłą sylwetką i rewelacyjnymi wynikami badań które na świeżo zrobiłam
Mialam odpoczywać ale nie do końca sie to udało z powodu planowanego remontu - okazało się że dostęp do frontowej części elewacji jest bardzo utrudniony i mocno przerośnięty. Chciałam osuną te 2 tuje ze środka ale starsza prosiła by je oszczędzić. Powstał więc nowy pomysł - zobaczmy czy przeżyją - bo są strasznie okrojone, ogniki tez - za to miejsca się zrobiło że olalala
Fotki z ogrodowej wojny dla widzów o mocnych nerwach
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Monia81 10:46, 16 lut 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kasiu limonka wiosnę przywołuje na całego, takie dodatki tworzą cudny klimacik przejaśniało ci na frontowej i miejsce na coś nowego masz na takiego czerwonego oczara mam chętkę, może w tym roku uda się go kupić, bo piękny jest o tej porze... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
kasiek 10:55, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)
Kasia salonik cudownie wiosenny i ogród już uporządkowany -ślicznie


No bardzo wczoraj wiosenie było ale nie zdążyłam zrobic fotek, a dziś rano - mrożonka
Za to 70% prac zrobione, jak się wszystko ułoży to w środę mam ogrodnika który przytnie mi wielkie drzewa
Suszki wycięte, większość zagrabiona, przesadziłam też ok 10 roslin
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 11:10, 16 lut 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Monia81 napisał(a)
Kasiu limonka wiosnę przywołuje na całego, takie dodatki tworzą cudny klimacik przejaśniało ci na frontowej i miejsce na coś nowego masz na takiego czerwonego oczara mam chętkę, może w tym roku uda się go kupić, bo piękny jest o tej porze... pozdrawiam


Mam słabość do dodatków, mają tyle uroku
Wiele jest jeszcze w pudełku bo boję się że popękają, ale część która została wprowadza klimacik



Oczara kupiłam w szkółce na wyprzedaży przedzimowej, jest jak widać ogromny - przecenili go ze 150 na 80 - to była naprawde rewelacyjna cena za taki piękny okaz

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies