Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Urszulla 22:13, 01 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Fajnie te "PUZZLE" poskładałaś wyobrażam sobie co się działo jak panowie Cię do pracy wysyłali to na pewno było ciekawie
Wyszło super
Przedogródek to dla Ciebie bułka z masłem, kosmetyka.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewa777 23:14, 01 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Kasia, ale rewelacja Super to wszystko wymyśliłaś z elewacją. Pięknie współgrają kolory, dom nabrał charakteru. Donica poprawiła proporcje między ciemnym kolorem a jasnym. To przy okazji ciekawe tło dla rośnin. Ależ Twój ogród ciągle się zmienia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
kasiek 14:04, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonka napisał(a)
Umówię się po odbiór Dziękuję za pamięć!



Zapraszam, zawsze przez płot Ci moge dać jak nie będziesz chciała wchodzić
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 14:06, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Pola napisał(a)
Kasiu, wyszło perfekcyjnie wszystko do siebie pasuje, kolory dopełniły spójności z ogrodem.
Czy teraz powiesz, że to twój ideał
Ogród w którym są różne miejsca do wypoczynku, to też było moje marzenie...
Zawsze chętnie tu zaglądam bo kocham małe dopieszczone ogrody, w których widać miłość do nich....


Dopieszczone - trafne słowo, podoba mi się
Jest super, jestem bardzo zadowolona i coraz bardzie spokojna że mam za sobą ten trudny etap wybierania i planowania...
Miejsc do wypoczynku nie brakuje, sporo ich i każde w innym klimacie, co kto woli
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 14:09, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)

Froncik jak zawsze wyczesany teraz jest szczególnie wyrazisty przy nowej elewacji
Uwielbiam Twojego judaszowca

Front będzie o wiele bardziej ułożony, może juro skoczę jeszcze po rośliny.
To front rok temu w kwietniu

I teraz - ogniki muszą się odrodzić, i tak sprawiły sporo kłopotu podczas tynkowania. Po podgolonych tujach chce puścić clematisy bordowe, musze też dokupić 4 złociste coś, jeszcze nie wiem co - by były przy ścianie.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 14:12, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia im częściej zaglądam, tym bardziej mi się wszystkie zmiany podobają . donica świetna. Nie żeby było co zakrywać, ale nas przecież cieszy każde nowe nawet mikro miejsce na nowe roślinki . Chodź zobacz do mnie jak wysiewają mi się serduszki. specjalnie zdjęcia zrobiłam żeby Ci pokazać.


dzięki widziałam, nawet nie wiedziałam że się sieją
Bardzo mi się teraz z donicą podoba, jeszcze 3 zółte trzmieliny do niej dokupię, a jak zaszklę ganek to będzie parapet na którym tez będą cięgiem kwiaty. No i jeszcze ample planuje - ganek bedzie zielonym buszem
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 14:12, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
AnnaCh napisał(a)
Kasia, donica przy ganku super, z resztą jak i cały domek wyszedł Ci świetnie

Dzieki Aniu, w końcu śpię spokojnie i spacery wokół domu sprawiają mi niesamowitą przyjemność
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Urszulla 15:12, 03 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
kasiek napisał(a)

Dzieki Aniu, w końcu śpię spokojnie i spacery wokół domu sprawiają mi niesamowitą przyjemność


To super mieć takie poczucie

Wiesz że w zeszłym roku wzięłam u Ciebie szczyptę żółtej serduszki. Nawet zapomniałam o tym dopóki nie znalazłam dziś listeczków. Była pusta doniczka i zastanawiałam się po co stoi wkopana. Dobrze że ją zostawiłam na dłużej u mnie fotka.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kasiek 16:24, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Fajnie te "PUZZLE" poskładałaś wyobrażam sobie co się działo jak panowie Cię do pracy wysyłali to na pewno było ciekawie
Wyszło super
Przedogródek to dla Ciebie bułka z masłem, kosmetyka.

Dzieki Nawet nie myślałam żeby choc na jeden dzień ich zostawić. Dokładnie w tym czasie miałam i tak zaplanowany urlop tyle że na wycieczke a nie na remont ale satysfakcja jest chyba taka sama
Pieknie serduszka od Ciebie teraz na lampie wyglądają bo są szaro zielone
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:25, 03 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ewa777 napisał(a)
Kasia, ale rewelacja Super to wszystko wymyśliłaś z elewacją. Pięknie współgrają kolory, dom nabrał charakteru. Donica poprawiła proporcje między ciemnym kolorem a jasnym. To przy okazji ciekawe tło dla rośnin. Ależ Twój ogród ciągle się zmienia


Charakteru wręcz męskiego, wybrałam naprawdę mocne struktury i kolory
Ale podoba mi się, charakter ma - jak ja
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies