Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Dominika11 14:32, 10 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
a żurawki ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kasiolaaa 15:11, 10 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
nie przepadam za zorawkami ale tak kochana evergold chcem i chakonehloa all gold oczywiscie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 20:29, 10 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
❤❤❤ Kochani kochani kupilam na nową rabate troche roslinek mianowicie 60 róż oraz troche traw szalwi omszonej rozchodniki jezowki. Rabata powstanie na miejscu sadku i ogrodu warzywnego a te zostana przeniesione obok.Od ulicy bedzie kontynuacja plotu betonowego do bramy. Kojec dla psow oraz ogrod warzywny zostanie ogrodzony plotem panelowym. Czeka nas ogrom prac karczowanie starych jabloni rozbieranie starego plotu i siatek. Zdjecia przed i po oczywiscie pokaze ale na to poczekacie do polowy pazdziernika jak juz wszystko bedzie zrobione ❤ Całą liste roslinek podam jak juz przyjadą liczę na wasza pomoc w rozmieszczaniu roslinek na rabacie ❤❤❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Nowa12 20:54, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A jakie rozchodniki kupiłaś?
U mnie All Gold wiecznie przypalona. Musiałabym ją chyba dać do całkowitego cienia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 20:56, 10 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
rozchodniki dwa matrona wlasnie hakonke wzielam all gold to troszke mnie zasmucilas ze przypala sie moze u mnie nie bedzie tak zle
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 21:06, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20520
Ale zakuuppyy !
Wielka rabata się szykuje,super

Hakone All gold ile będzie miała słońca ?
Moja od wschodu też przypalona a tegoroczna posadzona w półcieniu rośnie jak szalona i jest limonkowa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dominika11 22:07, 10 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Moja All Gold też coś kiepsko, więc ja przesadze do chociaż polcienia, bo w slonku słabo jej idzie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kasiolaaa 07:02, 11 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wioluś ja zamowilam ich 5 moja bedzie miala sloneczka full po godz 10 jak zza lasu wyjdzie sloneczko i tak do wieczora na pelnym sloncu mam nadzieje ze sobie poradzi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 07:11, 11 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Dominika wrazie moja sobie nie poradzi to tez ja przesadze no chyba ze odrazu ja posadze na wschodnia strone czyli od lasu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 10:25, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
❤❤❤ Kochani kochani kupilam na nową rabate troche roslinek mianowicie 60 róż oraz troche traw szalwi omszonej rozchodniki jezowki. Rabata powstanie na miejscu sadku i ogrodu warzywnego a te zostana przeniesione obok.Od ulicy bedzie kontynuacja plotu betonowego do bramy. Kojec dla psow oraz ogrod warzywny zostanie ogrodzony plotem panelowym. Czeka nas ogrom prac karczowanie starych jabloni rozbieranie starego plotu i siatek. Zdjecia przed i po oczywiscie pokaze ale na to poczekacie do polowy pazdziernika jak juz wszystko bedzie zrobione ❤ Całą liste roslinek podam jak juz przyjadą liczę na wasza pomoc w rozmieszczaniu roslinek na rabacie ❤❤❤

W końcu przyczłapałam doCiebie kochana
Najpierw musze pochwalić fotki pięknych róż, cudo
Kupiłaś 60 róż?!!! CZADDDDDD!!!! Koniecznie pisz jakie, ciekawa jestem Rozchodniki Matroa są pięknie, będziesz zadowolona, szałwia jaka odmiana? Niestety muszę Cię przekonać do zaplanowania dla hakonek All Gold cienistego miejsca, nie dadzą radę w słońcu. Próbowałam z nimi w dwóch różnych miejscówkach i były popalone i nie rosły, dramat. Po przesadzeniu do miejsca od wschodu, gdzie są w słońcu krótko a potem cień, rosną jak szalone! Zaraz Ci wstawię fotki u siebie, dla porównania.

Czeka Cię ogrom pracy ale świetnej pracy!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies