Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Kasiolaaa 16:34, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuniu bardzo je lubie rosna do kolan i non stop kwitną niezawodne moj blad ze posadzilam dwa krzaczki oddzielnie na kamiennej i niechce mi sie ich wykopywac przez te kamienie hehe ale w szpalerku jako obwodka byly by boskie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Ania111 17:33, 06 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Kasia ,

Te Twoje różę , oh ....
wzdycham
____________________
Ania Spelnione marzenie
mirkaka 18:04, 06 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Kasiolaaa napisał(a)
Elu ja tak samo jak ty tne wszystkie roze na jesien zazwyczaj koniec pazdziernika bo okrywam je włóknina to temu pozniej wiosna sprawdzam czy wszystko ok a zazwyczaj tak jest i juz mam z glowy ciecie tak samo robie z innymi bylinami wszystko sprzatam na jesien pozniej wiosną mam spokój drobne tylko sprzątanie lisci przeważnie


Ja w tym roku część róż przycięłam jesienią, nigdy tego nie robiłam, ale takie są chore,że bez sensu żeby zimowały zagrzybione. Też próbuję sprzątać, żeby na wiosnę było mniej roboty.
Kasiu a bukietówkom to tylko kwiatostany teraz tniesz czy już docelowo?
Ja dziś wycięłam większości kwiatostany bo potem walają się po całym ogrodzie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Nowa12 18:23, 06 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mirkaka napisał(a)


Ja w tym roku część róż przycięłam jesienią, nigdy tego nie robiłam, ale takie są chore,że bez sensu żeby zimowały zagrzybione. Też próbuję sprzątać, żeby na wiosnę było mniej roboty.
Kasiu a bukietówkom to tylko kwiatostany teraz tniesz czy już docelowo?
Ja dziś wycięłam większości kwiatostany bo potem walają się po całym ogrodzie


Ja też przycinam co roku róże jesienią. Nie docelowo ale trochę.
Łatwiej mi się potem je kopczykuje.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 18:25, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
mirkaka kochaniutka prawie wszystkie roze juz wycielam zostaly 3 rodzaje na krzaczkach bo jeszcze super kwitną bukietowki tez tne nisko
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 18:28, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Nowa12 ja tak samo tne ale ja nisko i przykrywam agrowloknina bo nie mialam jak ich inaczej okryc polowa rosnie u mnie na kamieniach a polowa na korze wiec nie kopczykuje tylko agrowloknina zimowa okrywam i co roku jest super troszke jest przy tym roboty ale niema biedy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Nowa12 18:31, 06 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasiolaaa napisał(a)
Nowa12 ja tak samo tne ale ja nisko i przykrywam agrowloknina bo nie mialam jak ich inaczej okryc polowa rosnie u mnie na kamieniach a polowa na korze wiec nie kopczykuje tylko agrowloknina zimowa okrywam i co roku jest super troszke jest przy tym roboty ale niema biedy


Kasiu też jeszcze w zeszłym roku okrywałam agro ale w tym już nie będę. Troche karkołomne zadanie. Pociacham się przy tym, agrowłokninę potargam, poszarpię róże - trochę masakra przez kolce . A ja mam kilka a ty masz mnóstwo.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 18:32, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu ty tez sobie sadz roze juz sie czerwca nie moge doczekac jak zaczna kwitnac moje kochane rozyczki ♥️
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 18:36, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Nowa12 tak to prawda szczerze mowiac nie cierpie okrywac roz pozniej juz wiosna odkrywam je i juz sie ciesze ze te szmaty zabieram z rabat costam jeszcze posprzatam na rabatkach i sie ciesze do puki kiedy przyjda majowe przymrozki i znowu szal okrywania masakra ale boje sie zaryzykowac i nie okrywac szczegolnie na wschodzie Polski
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
deszczowymaj 19:25, 06 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kasiolaaa napisał(a)
Bailando tak sie wybarwia na jesieni


Mojeee serce ..zaraz zawału dostane Przepiękne masz różyczki

Kasiu a możesz napisać mi na priv skąd zamawiasz ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies