Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje cztery ary szczęścia.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje cztery ary szczęścia.

marzena1702 08:30, 04 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Witam Elu, działkę kupiłam razem z altanką, ale trzeba było zrobić mały remoncik. Jeśli chodzi o tulipany to z roku na rok mam ich coraz więcej. W październiku posadziłam około 600 sztuk jeżeli dobrze przezimują to wiosną powinno być pięknie. Kocham kwiaty więc staram się aby cały rok na działce było kolorowo, jedne przekwitają, inne zakwitają i tak aż do zimy
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
ElzbietaFranka 00:54, 05 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Marzena, 600 tulipanow, a co tu chcesz byc lepsza od Holendrow?
Czy ty pozniej po okwitnieciu tulipany wysadzasz. Ja tez mam ale nie tak duzo, nie wysadzam i sie wyradzaja.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
marzena1702 17:10, 05 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Witam z tymi tulipanami to trochę jest pracy, wykopuje co roku bo później są coraz słabsze, te starsze odmiany /te które mają czarne środki/ jakoś sobie radzą ale te które są teraz w sprzedaży niewykopywane po kwitnięciu już w następnym sezonie nie wyglądają tak ładnie.
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
marzena1702 17:29, 05 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Nie wiem czy u mnie już można to traktować jako chorobę, ale w każdym sezonie obiecuję sobie że już nie kupię ani jednej cebulki, a wystarczy że wejdę na stronę jakiegoś sklepu internetowego i zawsze coś zamówię

____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
marzena1702 17:41, 05 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Kiedy przekwitną cebulowe przychodzi czas na rododendrony, azalie, lilie, kosaćce, liliowce a później dalie, rudbekie i jednoroczne. Z roku na rok przybywa kwiatów, powstają nowe rabaty a kurczy się trawnik.

____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
Basilikum 19:10, 05 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
o juz teraz znalazlam Twj watek
sliczna masz dzaleczke
roza cudowna jest i jakie ma zdrowe listki
a cebulowych rzeczywiscie masz mase.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
asiak 19:38, 05 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Cześć Marzenko
Ja też mam działeczkę, ale dopiero od maja zeszłego roku. Nie mam jeszcze nasadzeń, wszytko prawie wykopałam i będę sadzić po swojemu. Od wiosny się zacznie
Ślicznie masz na swojej działeczce, czekam na następne zdjęcia
____________________
AsiaDziałeczka Asi
marzena1702 20:23, 05 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Początki nie były łatwe, przez pierwszy rok mogę powiedzieć że ciężko pracowałam ale ta praca sprawiała i do tej pory sprawia mi radość.
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
marzena1702 20:41, 05 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Poniżej zdjęcia moich ulubionych host. Zdjęcia poniżej przedstawiają rośliny jednoroczne. Uwielbiam je, bo rewelacyjnie rosną w miejscach zacienionych no i są bardzo dekoracyjne.
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
Nowalijka 20:52, 05 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witaj Marzenko, piękną masz działkę. Też jestem "działkowiczką", działkę mam od lipca 2015. Proszę o więcej zdjęć. Podobnie jak Ty nie usuwałam poprzednich nasadzeń, jedynie przesadzałam. Może to błąd,bo nie radzę sobie z tym trochę. Praca i przebywanie na działce jest dla nie odpoczynkiem i pasją, uwielbiam to ale mojej działce do Twojej dużżżo brakuje. Już nie mogę doczekać się wiosny. Cieszę się, że zostałaś tak ciepło przyjęta przez innych ogrodomaniaków)). Będę Cię odwiedzać.
Co do host, przyniosłam kilka dni temu nasionka hosty z mojej działki, wsadziłam do doniczki, stoi na parapecie, zobaczymy czy coś wykiełkuje
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies