Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

koliber 21:51, 19 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Waclaw napisał(a)


Ależ Wojsławice czekają. Pierwsze spotkanie z rododendronami. Kolejne to lipiec z liliowcami


Tak wiem, chciałabym, ale te kilooometry ech...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 21:52, 19 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
agata19762 napisał(a)
Cuuuuudowny masz ten wiosenny bałagan
Pozdrówka zostawiam


A dziękuję za pochwały bałaganu

Odpozdrawiam i ściskam cieplutko
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 22:15, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Bałagan .....to względna rzecz, u mnie rabaty po sprzątaniu wyglądaja jak u innych największy bałagan Jak ktoś ma ochotę się podbudować to wystarczy na fotki u mnie te z szerszej perspektywy spojrzeć, dużo takich z bałaganem mam na wątku
Można się podbudować nawet na zapas
Pięknie się wiosna rozkręca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 22:16, 19 mar 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Anetko co Ty chcesz jeszcze sprzątać? Ty chcesz nas w kompleksy wpędzić?
Ja od tygodnia nic nie grabiłem po tych wichurach bo dalej u mnie wieje, tu dopiero mam artystycznie nieład ale u ciebie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
agla 22:28, 19 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Anetko, daj spokój z tym bałaganem Bo człowiek zacznie foty obrabiać, zanim wrzuci na O.
____________________
Aga Niedzielny ogród
sierotka 06:43, 20 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Anetko nie szalej maleńka bo musze iść po okulary co oddalają a nie przybliżają na mojej cudne działeczce ; )
Zostawiam pozdrowionka oj dłużej może mnie nie być na O ale potem hm z wejściem .......
Zobaczymy
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
koliber 08:19, 20 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bałagan .....to względna rzecz, u mnie rabaty po sprzątaniu wyglądaja jak u innych największy bałagan Jak ktoś ma ochotę się podbudować to wystarczy na fotki u mnie te z szerszej perspektywy spojrzeć, dużo takich z bałaganem mam na wątku
Można się podbudować nawet na zapas
Pięknie się wiosna rozkręca



Nie wiem jak u Ciebie (zapewne podobnie), ale u mnie szykuje się piękny dzionek Iście wiosenny. Ogarniam szybciutko, to co mam do ogarnięcia w domu i pędzę do ogrodu
Aha, będą fotki mojego "porządku"
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:22, 20 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
greg66 napisał(a)
Anetko co Ty chcesz jeszcze sprzątać? Ty chcesz nas w kompleksy wpędzić?
Ja od tygodnia nic nie grabiłem po tych wichurach bo dalej u mnie wieje, tu dopiero mam artystycznie nieład ale u ciebie


Grzesiu zobaczysz na zdjęciach. Tak mi wichury wytrzepały tuje, że zamiast ściółki z kory mam ściółkę z sucharków tujowych hihihi... A swoją drogą, kora zamiast leżeć na rabatach, leży na trawniku I tak oto trawnik mam wyściółkowany, a rabaty już nie Ech...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:23, 20 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
agla napisał(a)
Anetko, daj spokój z tym bałaganem Bo człowiek zacznie foty obrabiać, zanim wrzuci na O.


Nie, nie, fot nie obrabiamy, bo by się dopiero można doła nabawić
Będą fotki, to ocenicie sami
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:26, 20 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
sierotka napisał(a)
Anetko nie szalej maleńka bo musze iść po okulary co oddalają a nie przybliżają na mojej cudne działeczce ; )
Zostawiam pozdrowionka oj dłużej może mnie nie być na O ale potem hm z wejściem .......
Zobaczymy



Bogusiu kochana, Ty to potrafisz mnie rozbawić jak nikt Przytulam Cię za to mocno
A gdzie to się wybierasz, jeśli można zapytać? Ale skoro potem ma nastąpić konkretne "wejście smoka", to ja cierpliwie poczekam

Pozdrowienia dla Waldiego proszę przekaż Całuski dla Was ******
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies