Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

koliber 14:22, 21 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Zapamiętam
____________________
Zielona przestrzeń
makadamia 14:45, 21 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
O matko, jakie hektary!
Skręcam się z zazdrości na myśl o możliwościach, które daje taaki ogród.
Jak sobie pomyślę, że muszę wybierać pomiędzy driakwią a knautią, bo na obie nie mam miejsca, to mi się płakać chce.

No ale sobie myślę, że może jest w tym wszystkim jakaś sprawiedliwość, bo gdybym to ja miała takie hektary, to z pewnością nie prezentowałyby się tak porządnie

Także szacun za ciężką pracę, Kobieto!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
koliber 20:40, 21 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dziękuję Asieńko Nawet nie wiesz jak ja się dwoję i troję, aby to wszystko ogarnąć Ja jestem z tych, co to lubią mieć zrobione jak sobie coś umyślą i nie ma uproś - zrobić trzeba

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam już wiosennie Bo to przecież dzisiaj mamy już oficjalnie wiosnę Prawie zapomniałam w tym natłoku obowiązków
____________________
Zielona przestrzeń
Aurelllia 21:03, 21 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ślicznie ogarnięte i w końcu pokazałaś ogólne widoczki, które bardzo lubię Tyle przestrzeniiiiiiiiiii
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
koliber 21:09, 21 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dziękuję
No, na brak przestrzeni to ja narzekać nie mogę Ale myślę, że mój aparat trochę przekłamuje rzeczywistość i dodaje jakieś dodatkowe metry od siebie
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 21:13, 21 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dzisiaj udało się jeszcze odkurzyć kamyczki Nawet nie musiałam bardzo namawiać do tej roboty eMa Prawdę mówiąc liczyłam na lepszy efekt z użyciem odkurzacza, ale lepsze to, niż nic
Zostało jeszcze wertykulację dokończyć i zglebogryzować przy ocowówkach Może wreszcie się wygrzebię z tych wiosennych porządków
____________________
Zielona przestrzeń
Agania 08:27, 22 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Można brać z Ciebie przykład...niemiecki porządek u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
koliber 08:29, 22 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
A dziękuję
____________________
Zielona przestrzeń
mikina34 11:39, 22 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
No pięknie się Pani porządziła na włościach, aż miło, aż można westchnąć z zachwytu (nie jeden raz) i z zazdrości, że tak ładnie U mnie urobek z tui był podobny, zdecydowanie za sucho mają moje skoro tyle suchego wytrzepałam, bo są mniejsze od Twoich
Musze koniecznie nabyć brzozę pendula, w formie bezlistnej chyba ładniejsze niż z listkami
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
koliber 12:26, 22 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
mikina34 napisał(a)
No pięknie się Pani porządziła na włościach, aż miło, aż można westchnąć z zachwytu (nie jeden raz) i z zazdrości, że tak ładnie U mnie urobek z tui był podobny, zdecydowanie za sucho mają moje skoro tyle suchego wytrzepałam, bo są mniejsze od Twoich
Musze koniecznie nabyć brzozę pendula, w formie bezlistnej chyba ładniejsze niż z listkami


Dziękuję U brzóz najbardziej lubię ich młode, wiosenne listki. Ich kolor wtedy jest prześliczny
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies