Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

sylwia_slomc... 20:02, 22 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Czytam ile zrobiłaś w ostatnich dniach i wymiękam. Ale fajnie, że synowie się angażują i w domu i w ogrodzie
Po ogrodzie z otwartą buzią pospacerowałam, zachwyca mnie każdy kącik, niesamowita ilość kwitnących roślin i konsekwencja w kolorystyce
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 20:16, 22 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam ile zrobiłaś w ostatnich dniach i wymiękam. Ale fajnie, że synowie się angażują i w domu i w ogrodzie
Po ogrodzie z otwartą buzią pospacerowałam, zachwyca mnie każdy kącik, niesamowita ilość kwitnących roślin i konsekwencja w kolorystyce


Sylwuś w ogrodzie wpadam w trans Ostatnio tam odzyskuję siły, mimo fizycznego zmęczenia.
Chłopcy są bardzo pomocni, wreszcie widzą że to co robię ma sens. Lubią ład i porządek, a żeby tak było muszą się udzielać
Bardzo się cieszę, że Ci się u mnie podoba. Uwielbiam kwitnące ogrody i tą naprzemienność kwitnienia, ciągle zmieniające się obrazy. Cały czas dążę, żeby coś kwitło w każdym kącie. Przesadzam, dosadzam i rozsadzam i tak od kilku lat. Mam nadzieję, że to przyniesie zamierzony efekt.
Ja właśnie siedzę pod domem Twojej BABCI i zachwycam się bujnym kwitnieniem
Dziękuję bardzo za serdeczny komentarz

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Nowa12 20:34, 22 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dzisiaj 15 minut popadało a ja się cieszyłam na maksa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
dana1s 20:40, 22 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)
Dzisiaj 15 minut popadało a ja się cieszyłam na maksa .


Aguś tak blisko, a u mnie nawet kropla nie spadła. Niby się chmurzyło, ale wszystko na nic. Szkoda, bo strasznie sucho jest...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Nowa12 21:31, 22 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
dana1s napisał(a)


Aguś tak blisko, a u mnie nawet kropla nie spadła. Niby się chmurzyło, ale wszystko na nic. Szkoda, bo strasznie sucho jest...


Właśnie się zastanawiałam czy do Ciebie dotarło .
To i tak mało ale chociaż kurz spłukało i liście umyło .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
pestka56 22:50, 22 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Macham radośnie po kolejnym spacerku
____________________
Kasia
Rumianka 22:56, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Pospacerowałam ceglanymi alejkami po Twoim królestwie i wierzę, że bedę miała cudowne sny...Ten Twój raj jest zachwycajacy i nietuzinkowy w każdym calu, perfekcja tworzenia uroczych zakątków to twoja najmocniejsza strona, wszystkie rabaty utkane z zegarmistrzowską precyzją...a na dodatek tak pięknie pokazane na zdjęciach...Jestem zauroczona...na maxa!!!!!!!!!!!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
dana1s 06:42, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)


Właśnie się zastanawiałam czy do Ciebie dotarło .
To i tak mało ale chociaż kurz spłukało i liście umyło .


Aguś niestety nie, dalej sucho.
Zieleń nabiera koloru po takim wiosennym deszczu i wszystko bujniej rośnie.
Teraz niebo w dziwnym ołowianym kolorze, ale słońce świeci, aż miło.
Podobno dzisiaj ma padać...

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:43, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Macham radośnie po kolejnym spacerku


Pozdrawiam serdecznie!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:46, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Rumianka napisał(a)
Pospacerowałam ceglanymi alejkami po Twoim królestwie i wierzę, że bedę miała cudowne sny...Ten Twój raj jest zachwycajacy i nietuzinkowy w każdym calu, perfekcja tworzenia uroczych zakątków to twoja najmocniejsza strona, wszystkie rabaty utkane z zegarmistrzowską precyzją...a na dodatek tak pięknie pokazane na zdjęciach...Jestem zauroczona...na maxa!!!!!!!!!!!!!


Elisko bardzo dziękuję za tyle miłych słów!
... aż się zarumieniłam, że to wszystko o mnie i o moim ogrodzie. Takie opinie są uskrzydlające i człowiek czuje, że to co robi ma sens i jeszcze się podoba. Bardzo mi miło
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies