Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 13:08, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Marzeniaa napisał(a)
Domek nieduży, ale będzie no i z tarasem można zaszaleć, ja nigdy takich dorodnych bergenii nie widziałam, moje to mikrusy, one chyba zdecydowanie lubią wilgoć i cień, piękny dojrzały ogród a ryby w stawie są?


Hej Marzenko
Nieduży to chyba za dużo powiedziane. To maleństwo nie ma się co oszukiwać. Mam mnóstwo gratów, bez których nie wyobrażam sobie domu i cały czas myślę jak je tam zainstalować. Do sierpnia muszę podjąć ostateczną decyzję.
Bergenie rosną zdrowo, ale tylko ta stara odmiana i kilka nowych. Reszta nowość zwyczajnie zniknęła. Lubią cień i ten swoisty mikroklimat który u nas panuje.
Tak, w stawie mamy ryby
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:11, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anabuko1 napisał(a)

Pięknie
Rozano też ślicznie.
pozdrowki zostawiam


Aniu witaj kochana
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Kocham mój busz, ale czas na porządną przecinkę bo za ciemno jest i moje rośliny idą w liście. Kwiatow brak.
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:13, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gdzie słonko dociera tam róże sobie świetnie radzą



W cieniu już zaczynają szaleć hortensje



Miłego popołudnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Alija 15:25, 04 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
dana1s napisał(a)


Uwielbiam oglądać te Twoje tajemnicze, cieniste zakątki. Róże zresztą też piekne.
A bergenie rosną. jak na drożdżach.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agania 16:48, 04 lip 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jest pięknie, hortensje już pąkach, u bergenii cudowna granatowa zieleń, u nas też część gospodarcza w stanie nie do focenia, może to będzie małe pocieszenie dla Ciebie, ale jak nie byłoby czegoś do zrobienia w ogrodzie to byłoby nudno
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 18:20, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Alija napisał(a)


Uwielbiam oglądać te Twoje tajemnicze, cieniste zakątki. Róże zresztą też piekne.
A bergenie rosną. jak na drożdżach.


Cieszę się bardzo, że podoba Ci się w moim ogrodzie. Mogłoby być ciut jaśniej byłoby ciekawiej i kolorowo. Teraz mamy wiele odcieni zieleni
Bergenie to mutanty niektóre mają ponad pół metra wysokości
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:24, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)
Jest pięknie, hortensje już pąkach, u bergenii cudowna granatowa zieleń, u nas też część gospodarcza w stanie nie do focenia, może to będzie małe pocieszenie dla Ciebie, ale jak nie byłoby czegoś do zrobienia w ogrodzie to byłoby nudno


Aguś hortensje zaczynają, uwielbiam te rośliny. Bergeniom podcinalam suche liście zostało mi jeszcze kilkaset
Nasz kąt warzywno gospodarczy dosłownie straszy. Zarosło strasznie i nic nie tknięte. Masz rację byłoby nudno
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:20, 18 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Niedzielne dzień dobry
W ogrodzie wreszcie trochę wilgoci, po tylu dniach skwaru trochę wytchnienia. Codziennie burza, ale bez większych szkód. Trochę gałęzi nałamało, ale to wszystko nic w porównaniu ze szkodami jakie wyrządza ostatnio pogoda na całym świecie. Chyba czas się przyzwyczaić Sami jesteśmy sobie winni!
Nie miałam ostatnio czasu nawet wykosić, ale dziś poczyniłam plany i od przyszłego tygodnia ruszam z kopyta by do wczasów doprowadzić ogród do ładu Trawników prawie nie ma wszystko wypalone słońcem...

Coś tam kwitnie ale nie jest to bujne lato, czas na ostrą przecinkę



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:23, 18 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278

Pomponella


Pashmina
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:24, 18 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Moje ukochane

Hortensja piłkowana Bluebird



Hortensja kosmata



Powojnik mają zdecydowanie za ciemno kwitną nieliczne. Zaczynają zawilce



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies