Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 18:59, 28 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
No i koniecznie róże

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:05, 28 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu jeśli dobrze zapamiętałam to coś ostatnio w TV mówili, że są plany na zmiany w ustawie i prawie drugie tyle mogłabyś wtedy postawić, ale to chyba na razie w sferze uzgodnień jest.


Sylwuś ja doczytałam że to ma być zgłoszenie 70m2 ale na działce budowlanej, to tylko o uproszczenie papierologii chodzi, ale kto wie...
Byłam u Ciebie ostatnio kilka razy i nic nie pisałam bo nie wiem co mądrego mogłabym doradzić i jak pomóc. Przykro mi bardzo, że Wasza praca idzie na marne
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:58, 03 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Sobotnie dzień dobry!
Dzisiaj wreszcie udało nam się popracować w ogrodzie
Wykoszone, trochę poplewione i wsadzony świerk. M dał radę jeszcze dociąć daszki na słupki. Tyle czasu czekałam, ale się doczekałam jak jutro pogoda dopisze jadę plewic dalej. Ogród zarósł tak, że przejść nie można...
Szczególnie część gospodarcza, nie wiem kiedy tam zrobimy porządek...
Dzięki Bogu z przodu nie widać tego bałaganu


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:00, 03 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:03, 03 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:07, 03 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Tu czapki na słupkach



A tu dalej czeka na jakiś ruch wyznaczony domek...



Jak myślicie, czy to maleństwo nie będzie dziwnie wyglądało na takiej wielkiej powierzchni. Ciągle się zastanawiam...
Miłego popołudnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosiek33 05:21, 04 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
dana1s napisał(a)




Czy ten bukiet kwiatowy to różyczka?

Przepiękny busz. Większość roślin opóźnionych z kwitnieniem i tylko firletka trochę koloru daje


Koniecznie budujcie domek, mały będzie ale zawsze własne miejsce do odpoczynku i mieszkania. Czy poza wymiarami domu budowa werandy czy tarasu wlicza się w metraż pozwolenia na budowę?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Marzeniaa 05:34, 04 lip 2021


Dołączył: 27 cze 2021
Posty: 9
Domek nieduży, ale będzie no i z tarasem można zaszaleć, ja nigdy takich dorodnych bergenii nie widziałam, moje to mikrusy, one chyba zdecydowanie lubią wilgoć i cień, piękny dojrzały ogród a ryby w stawie są?
____________________
Marzenka
anabuko1 07:01, 04 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
dana1s napisał(a)

Pięknie
Rozano też ślicznie.
pozdrowki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dana1s 13:03, 04 lip 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)



Czy ten bukiet kwiatowy to różyczka?

Przepiękny busz. Większość roślin opóźnionych z kwitnieniem i tylko firletka trochę koloru daje


Koniecznie budujcie domek, mały będzie ale zawsze własne miejsce do odpoczynku i mieszkania. Czy poza wymiarami domu budowa werandy czy tarasu wlicza się w metraż pozwolenia na budowę?


Gosiu to róża Ballerina. Uwielbiam ją. Muszę kupić jeszcze kilka sztuk i dosadzić dla równowagi po drugiej stronie
Tak rośliny bardzo opóźnione i mają zbyt zacienione stanowiska.Coś czuję że u mnie znów potrzebna jest rewolucja
Dom może mieć 35m2 zabudowy, plus antresola. Taras może być, ale nie połączony z domem, z zadaszeniem do 25m2
Miłego dnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies