Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

lutroja 22:35, 15 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Zdjęcia na prośbę
ogniskowa rabata od środka :



____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 22:42, 15 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872


____________________
Lusi Lubię go:)
Roocika 10:23, 16 lip 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Pięknie Hortki i brzozy
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ewa777 15:25, 16 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18359
Lusi, wpadłam do Ciebie na chwilę Zachwyciłam się tym co zobaczyłam. Tworzysz przepiękne kompozycje na rabatach. Kształty rabat takie jak lubię
Wygląda na to, że masz olbrzymi ogród (przepraszam, nie doczytałam wszystkiego).

Bardzo podoba mi się otoczenie miejsca ogniskowego.

Bardzo lubię też tańczyć
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ElzbietaFranka 20:10, 16 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13823
lutroja napisał(a)






Lusi piekny ten zakatek. Chcialam sie zapytac te gambiony sami robiliscie czy fachowcy tak pisze bo tyjestes fachowcem w ogrod, ale przy kamieniach?

Za tym jesnym gambionem to buczki czerwone posadzone, jezeli tak czy bedziesz przyccinac czy puszczasz na zywiol.

Czy jalowce kuleczki na patyku sama cielas, czy juz takie kupilas chyba 5 szt sie doliczylam. Dlaczego pytam bo tez mam takie jalowce i chcialabym ich tez obciac.

Ide jeszcze obejrzec w glab watku.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
lutroja 21:40, 16 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Ewa777 napisał(a)
Lusi, wpadłam do Ciebie na chwilę Zachwyciłam się tym co zobaczyłam. Tworzysz przepiękne kompozycje na rabatach. Kształty rabat takie jak lubię
Wygląda na to, że masz olbrzymi ogród (przepraszam, nie doczytałam wszystkiego).

Bardzo podoba mi się otoczenie miejsca ogniskowego.

Bardzo lubię też tańczyć



dziękuję bardzo
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 21:51, 16 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ElzbietaFranka napisał(a)




Lusi piekny ten zakatek. Chcialam sie zapytac te gambiony sami robiliscie czy fachowcy tak pisze bo tyjestes fachowcem w ogrod, ale przy kamieniach?

Za tym jesnym gambionem to buczki czerwone posadzone, jezeli tak czy bedziesz przyccinac czy puszczasz na zywiol.

Czy jalowce kuleczki na patyku sama cielas, czy juz takie kupilas chyba 5 szt sie doliczylam. Dlaczego pytam bo tez mam takie jalowce i chcialabym ich tez obciac.

Ide jeszcze obejrzec w glab watku.



Jeśli chodzi o te gabiony jako ławki to kupowaliśmy jako elementyi sami je docinaliśmy, uzupełnialiśmy i dokładaliśmy deski. Wcześniej oczywiście deski impregnowane i lazurowane

buki za gabionkiem jeszcze nie wiem co z nimi zrobię, na razie docinam minimalnie i czekam aż zrównają się wysokością i zobaczę jak będą wyglądały, ale raczej uformuję je w prostokąt jako tło

kulki w ogniskowej to nie jałowce tylko tuja, dostałam je i były przesadzane już dwa razy. Nie mogłam znaleźć dla nich miejsca. W końcu myślę że już zostaną tu gdzie są i je zaczęłam mocniej ciachać, żeby się zagęściły.

Przy ognisku ma powstać jeszcze altano-wiatka z wędzarnią, także jeszcze bedzie się krajobraz zmieniał
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 22:14, 16 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
kilka widoków rabaty przed domem:



____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 22:31, 16 lip 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
przy pergoli jeżówka Hot Lava, hosty i trzcinnik, z przodu dereń:


____________________
Lusi Lubię go:)
ElzbietaFranka 00:16, 17 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13823
Odczytalam. Te na patyku wygladaja na jalowce bo na focie kolor wskazujacy na jalowca. Ty wiesz co sadzilas. Dobrze im w tym miejscu.

O 700 metrow mniej. Jest co robic.

Mam duzo ciecia tuje, jalowce, cyprysy oszalec mozna.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies