Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od 8 lat...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od 8 lat...

SlonecznyOgrod 18:17, 28 sty 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Hej, wpadłam się przywitać.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Margarete 01:00, 29 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też zaglądam z powitaniem. Fajnie Piot, że powiększyłeś nasze grono - zakręconych ogrodomaniaków. Masz dużo miejsca do realizacji ogrodowych pomysłów i już spore doświadczenie mimo młodegoo wieku. Powodzenia!
Będę zaglądać
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Piters 18:31, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
anbu napisał(a)
Witaj


Witam serdecznie.
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 18:38, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
pestka56 napisał(a)
Witam się i ja Masz cudną tawułę, a rozsady mnie dobiły. Ja dotąd zawsze zostawiałam roślinkom dowolność wysiewania się.


Witam serdecznie. Dziękuję za miłe słowa. Ja też im pozwalam się wysiewać, ale mają to utrudnione ze względu na korę. Nie działa Ci podpis. Działający podpis (odnośnik) pomoże odnaleźć Twój ogród na Forum.
____________________
Ogród od 8 lat...
Krzysiek_97 18:45, 30 sty 2017


Dołączył: 27 gru 2016
Posty: 130
Witaj,piękny ogród
Pzdr
Piters 18:46, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
SlonecznyOgrod napisał(a)
Hej, wpadłam się przywitać.


Witam serdecznie, bardzo mi miło.
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:00, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Margarete napisał(a)
Ja też zaglądam z powitaniem. Fajnie Piot, że powiększyłeś nasze grono - zakręconych ogrodomaniaków. Masz dużo miejsca do realizacji ogrodowych pomysłów i już spore doświadczenie mimo młodegoo wieku. Powodzenia!
Będę zaglądać


Witam serdecznie; bardzo mi miło i dziękuję za miłe słowa. P.S. Nie ma już aż tak dużo miejsca.
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:38, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pokaż więcej fotek oczka, takie z perspektywy też bo jestem na etapie zakładania


Nie wiem czy jest to dobry pomysł, abym pokazał więcej zdjęć oczka. Na pewno nie jest takie jak być powinno. Ten zbiornik bardziej przypomina fontannę, niż oczko wodne. Zbiornik posiada filtr mechaniczno-biologiczny z lampą UV. Myślę, że może w tym roku będzie trochę zmodyfikowane jego otoczenie. Może płyty z kamienia? Trochę za płytko wkopałem formę, przez co jest widoczny jej rant. W formie dobre jest to, że można ją łatwo wyczyścić i jest bardzo trwała. Tylko nie będzie z tego prawdziwego oczka wodnego ze strefami dla roślin itp.

Ja cieszę się tego co mam. Woda w ogordzie (choćby mały zbiornik wodny) jest nieoceniona. Odkąd mamy "oczko wodne", w ogrodzie tętni życie (zresztą w zbiorniku też - mamy około 7 płotek). Jest cała masa ptaków; codziennie się kąpią. Kawa na huśtawce przy szemrzącej wodzie... Już czuję zapach tuberosy i brugmansji (te letnie wieczory w ogrodzie)...

Jak będziesz Chciała więcej szczegółów to daj znać. Polecam zbiorniki wodne w ogrodzie.

Uwaga, ostrzegałem, nie jest w stylu Ogrodowiska...





____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:42, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:48, 30 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Jakby co, to w sezonie ta Wierzba babilońska zakrywa "technikę" zbiornika.
____________________
Ogród od 8 lat...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies