Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od 8 lat...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od 8 lat...

Piters 19:11, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Witam Wszystkich serdecznie raz jeszcze (tym razem już w moim wątku).

Od chwili, kiedy przywitałem się z Wami (pozwólcie, że będę pisał do Wszystkich na Ty, dobrze? ) minął prawie rok. Przedstawiłem się Wam 13 marca ubiegłego roku w ten oto sposób:

"Dobry wieczór Wszystkim!

Mam na imię Piotrek. Dzisiaj zalogowałem się na Ogrodowisko po raz pierwszy. Przez jakiś czas obserwowałem ten portal i pomyślełem, że zaloguję się tutaj. Moja przygoda z ogrodnictwem zaczęła się jakieś 12 lat temu (aktualnie mam 24 lata). Można powiedzieć, że już pół życia "grzebię w ziemi"... To "grzebanie" zaczęło się od niewinnego opakowania dyni olbrzymiej "Bambino". Zaczynałem od swojego mini warzywnika, jak dobrze pamiętam o powierzchni nie większej niż 4 m2. Później "przechwyciłem" nasz większy warzywnik. Następnie 7 lat temu na wiosnę zapadła decyzja, aby poddać nasz ogród całkowitej metamorfozie. Dzień, w którym została podjęta decyzja o przemianie ogrodu na zawsze zmienił moje życie. Ogród (z tego co pamiętam) powstawał przez cały maj i czerwiec 2009 roku... W tej chwili wydaje mi się, że nie mógłbym żyć bez ogrodu. Oczywiście ogrodnictwo to nie jest całe moje życie (chociaż odgrywa w nim baaardzo ważną rolę - jest odskocznią od obowiązków dnia codziennego).

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie! Pozdrawiam Panią Danusię, Pana Witka i Wszystkich Forumowiczów. Życzę nam wszystkim, aby sezon ogrodniczy 2016 był po prostu cudowny! "

Od tego posta minęło sporo czasu i dłuuugo nosiłem się z zamiarem przedstawienia chociaż części swojego ogrodu. Nadal mam wątpliwości, czy dobrze robię zakładając swój wątek. Patrząc na Wasze przemyślane i wypielęgnowane oazy zieleni chyba zacznę mieć kompleksy... Żartuję, ale naprawdę nie mam dużo czasu na ogród.

Tak jak powstał 8 lat temu, tak mało się w nim zmieniło. Oprócz dosadzenia dużej ilości różnych bylin, które wprost uwielbiam.

Pierwsze zdjęcia jakie mam są z maja 2013 r.




Następne z czerwca 2014 r.


____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:16, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Kolejne z maja 2016 r.


____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:20, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
____________________
Ogród od 8 lat...
AsiaK_Z 19:21, 27 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Piotrku pokazuj więcej zdjęć Twojego ogrodu Wstaw też link w podpisie do Twojego wątku, bo Cię nikt nie znajdzie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Piters 19:22, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:36, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 19:40, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
AsiaK_Z napisał(a)
Witaj Piotrku pokazuj więcej zdjęć Twojego ogrodu Wstaw też link w podpisie do Twojego wątku, bo Cię nikt nie znajdzie


Witam Cię w moim wątku. Tym bardziej mi miło, ponieważ jesteś pierwszą osobą, która zawitała na mój wątek. Dzięki za cenną uwagę. Za chwilę wstawię podpis.
____________________
Ogród od 8 lat...
19:42, 27 sty 2017
Witam
Piters 19:46, 27 sty 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
MonikA napisał(a)
Witam


Cześć! Bardzo mi miło.
____________________
Ogród od 8 lat...
AsiaK_Z 19:46, 27 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Piters napisał(a)


Witam Cię w moim wątku. Tym bardziej mi miło, ponieważ jesteś pierwszą osobą, która zawitała na mój wątek. Dzięki za cenną uwagę. Za chwilę wstawię podpis.

No jaki Szybki Bill z Ciebie podpis już działa a jakie plany ogrodowe masz na ten sezon?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies