Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od 8 lat...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od 8 lat...

Milka 13:57, 03 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Śliczne domki wiosna tez juz mnie korci
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anbu 17:34, 03 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Super domki
Już masz plany do ogrodu ruszać? Ech, co ja bym dała żeby też ruszyć ale u nas pogoda .... mocno zimowa
Byle do wiosny
____________________
Ania Ogród Ani :)
Piters 23:16, 18 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Witam Wszystkich po dłuższej przerwie.

Moje planowane "wyjście" do ogrodu skończyło się wtedy fiaskiem, ponieważ zawitał śnieg. Myślę, że jeżeli zniknie śnieg i nie będzie padać deszcz, to za tydzień w sobotę coś "będzie się działo"... Pierwsze porządki, cięcia sadownicze.

Dziękuję Wam za miłe słowa odniośnie moich budek lęgowych. Odpowiadając na Wasze pytania; w domkach na brzozach mieszkały sikory, a w większej budce pośród winorośli gnizadowały kosy (z tego co pamiętam).

Odnośnie zapytania Eli, to kępa żółtych kwiatów, to kępa Pierwiosnka bezłodygowego.

Już niedługo GARDENIA 2017. Będę na targach w sobotę już 3 raz (albo tylko 3 raz).

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na GARDENII 2017.
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 23:20, 18 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Piotrusiu, malo troche tych zdjec, ale najwazniejsze, ze masz checi do uprawy i ogrodomanii. Po trochu i twoje oczko nabierze wygladu oczka z nasadzeniami przy brzegu. Ja bujam sie juz trzy lata i ciagle cos sie dzieje, jak nie glony to ryby, to rosliny.
Wszystko mozna zamaskowac jak nie roslinami to kamieniami.
Napisz co to za roslinka na tej stronie bukiecik źólty. Ładne tulipany takie zdrowe.


Witam serdecznie, bardzo mi miło! Dziękuję za miłe słowa. To prawda, każdy zbiornik wodny wymaga naszej uwagi. Powodzenia!
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 23:22, 18 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
ogrodula napisał(a)
Wpadłam się przywitać jakie ptaszki pomieszkiwały w budkach


Witam serdecznie, bardzo mi miło!
____________________
Ogród od 8 lat...
sylwia_slomc... 00:14, 19 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Hej,pooglądałam, w sprawie tego rantu oczka, którym się martwisz posadź na brzegu poza oczkiem rośliny np bergenie, kosaćce, knieć błotną itp i one ten rant zasłonią liśćmi , a zbiornik będzie lepiej się prezentował Ja brzegi mojego oczka z balii przysłoniłam większymi kawałkami kory Też nie mam ogrodu Ogrodowiskowego, ale tu zdobywam wiedzę i Przyjaciół
tu jeszcze jak było rant widać

tu przysłonięte, wczesna wiosna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Piters 00:37, 19 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Cześć! Bardzo ładnie to u Ciebie wygląda. Ja nie mogę nic posadzić w gruncie dookoła zbiornika, ponieważ oczko znajduje się pod okapem masywnej brzozy. Korzenie oplatają zbiornik i pozostają tylko albo wkopane donice dookoła albo maskowanie z kamienia. Dziękuję za rady. Pozdrawiam!
____________________
Ogród od 8 lat...
Piters 00:45, 19 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Parę zimowych fotek.

Styczeń (bieżący rok)

Samica kosa w akcji...








____________________
Ogród od 8 lat...
ElzbietaFranka 00:45, 19 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Piters lilie wodne grzebienie nie lubią jak woda się rusza. Liście i kwiaty muszą mieć spokój coś musisz z tym zrobić. Zrób jakąs małą ciurkawkę aby tyciu tybiu woda spływała. Lilia musi mieć wierzchnie liście suche.
Zrobiłeś w tym małym oczku jakiś gejzer.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Piters 00:50, 19 lut 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Styczeń (bieżący rok) cd.

Ogród w zimowej szacie...

____________________
Ogród od 8 lat...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies