Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Młody ogrodnik z Głogowa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Młody ogrodnik z Głogowa.

Radziu2013 23:10, 29 sty 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Witam wszystkich ogrodowych świrusów. Jakże się ciesze, że w końcu zdecydowałem się na założenie konta na forum. Do tej pory obserwowałem stronę ale jakoś brakował mi kopniak do tego aby dołączyć do grona forumowiczów. Na szczęście smętna zimowa aura sprawiło, iż za ogrodowymi doznaniami zatęskiniłem tak mocno, że serce wyrwało się aby dołączyć do waszego grona.

Krótka notka o mnie:
lat- 16
zamiłowanie do ogrodów - od 2014r
ulubione rośliny - kocham wszystkie ( ale naj naj róże, hosty, trawy )
ulubiony styl - powiedzmy że mam problem z określeniem, gdyż swój chciałbym aby był elegancki ale jednocześnie swojski i nieco naturalny ( uwielbiam otoczaki )
co w pracy w ogrodzie kocham najbardziej - ból mięśni i krzyża po przepracowanym w ogrodzie dniu oraz widok efektów tej pracy.

Na pewno nie wszystko jest idealne, na pewno jeszcze wiele pracy i poprawek przede mną ale mam nadzieje że mentalne wsparcie ogrodowego grona doda mi otuchy i nowych pomysłów wszystko co do tej pory widać na zdjęciach jest pracą moich rak przy pomocy mojej kochanej babci, która dała mi do dyspozycji cały teren abym mógł się realizować
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 23:43, 29 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Radku! Uściśnij Babcię i wycałuj od nas! A od nas jak chcesz , za każdym razem dostaniesz wielką michę wyrozumiałości, i ogrodowego wsparcia!
Pokazuj, co dotychczas wymodziłeś w babcinym/Twoim/ ogródku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Nowalijka 23:47, 29 sty 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Witam Cię na forum młody ogrodniku, dobrze że masz niesamowity zapał i teren, na którym możesz spełniać się. Opowiedz więcej o ogrodzie, wrzuć fotki. Jestem ciekawa.
Radziu, stwórz jeszcze swój podpis - forum - sprawy techniczne - link w podpisie. Łatwiej będzie do Ciebie dotrzeć.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylwia_slomc... 00:06, 30 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Witaj chłopaku Ile ja bym dała, żeby moi synowie tak zapałali miłością do ogrodu, choć nie narzekam bo bez Nich ani połowy z tego co jest by nie było
Jest na forum kilka młodych osób, więc pewnie z nimi prędzej wspólny język złapiesz, ale trzymam kciuki za powodzenie no i pokazuj co już masz w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
frezja 08:33, 30 sty 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Fajnie, że jesteś witamy na forum.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
koliber 08:45, 30 sty 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witaj
Widzę, że potencjał na ogrodnika u Ciebie jest Będę zaglądać i kibicować
____________________
Zielona przestrzeń
09:05, 30 sty 2017
Witaj
rozark 09:10, 30 sty 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Zawiało optymizmem i entuzjazmem Witamy gorąco i czekamy na ciąg dalszy
____________________
pozdrowionka
Alicja169 09:54, 30 sty 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
To już kolejny młody miłośnik ciężkiej pracy w ogrodzie! Witaj!
Wspaniałe hobby, z perspektywą pożytecznego rozwoju. Wiedzy i wsparcia na temat spraw ogrodowych tutaj Ci nie zabraknie.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
grupa_trzyma... 10:14, 30 sty 2017

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Witaj, twój ogród ma wielki potencjał. Lubię bardzo takie swojskie klimaty: cegła, otoczaki, stare drewniane drzwi. Fajnie! Życzę wytrwałości!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies