Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

UrsaMaior 10:58, 16 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8199
No właśnie, zdjęć mało, tak się nie godzi!
____________________
ogród pod lasem
Alija 12:11, 16 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8729
Monia81 napisał(a)
Aż muszę bo się uduszę ( jak to Jola mówi) podzielić się z Wami moim widokiem z tarasiku
Jeszcze ten tydzień mam ciężki ale później już wracam na ogród



Monia, przepiękny widok, to mój ulubiony kadr z Twojego ogrodu (o każdej porze roku).
Uprasza się o więcej zdjęć.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gruszka_na_w... 20:49, 16 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Cudny ten widok z tarasu. Wzrok ma się gdzie rozpędzić.
Te białe plamki na rabacie po lewej to kępki narcyzów?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 20:50, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Poprawiam, się i już jestem kurs skończony, egzamin wczoraj zaliczony, 2,5 miesiąca to trwało, ale się skończyło no i teraz mogę spokojnie wrócić do roboty w ogrodzie, tyle tylko, że pogoda zaczęła kaprysić...
Żeby się poprawić to parę fotek wrzucę, zbliżeń raczej nie będzie bo chwasty gonią chwasty tulipany 30.03 były jeszcze zamknięte a dzisiaj już przekwitnięte, Ola kwitła tydzień, Amonagawy 2 tygodnie niecałe i w przekwicie, no takiego tempa to ja nie pamiętam...



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:52, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Urszulla napisał(a)
Drzewa owocowe w tym roku są pięknym spektaklem


Owocowe dają czadu, zapylacze miały co robić, dzisiaj zimno, aż wieje nieprzyjemnie...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:54, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
MartaCho napisał(a)
Monia, widok pierwsza klasa! Przepiękne jest to połączenie różnych odcieni różu ze świeżym wiosennym zielonym


Martuś dziękuję, ja uwielbiam tą budzącą się zieleń, a kolorki to taki dodatek
tutaj klonik ładnie teraz daje po oczach, ale niesamowity jest a tulipankami to tak się za bardzo nie nacieszyłam, ale wszyscy chyba tak mamy...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:56, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
mrokasia napisał(a)


Przepiękny widok!!! I to w dodatku z tarasu, szczęściara .


Kasia Ty też ma cudny widok z tarasiku

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:58, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Agatorek napisał(a)


Cudowny widok ❤️❤️❤️

Po prawej amanongawy, a po lewej?


dziękuję
Aga po lewej jabłoń rajska Ola dzisiaj już po kwitnieniu jest...


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:03, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
sylwia_slomczewska napisał(a)
Po co Się Monia dusić lepiej podzielić się z nami takim cudnym widokiem Spójna koncepcja, osie widokowe, podział na pokoje - choć nieoczywisty na pierwszy rzut oka, kolorystyka i faktury, a to wszystko przyozdobione takimi brylantami, które w danym momencie biją blaskiem gwiazd - sukces murowany. Niejedna osoba na tym forum kipi zazdrością bo też by chciała potrafić tak skomponować rośliny by stale działo się coś ciekawego na ogrodowym płótnie. Ale tylko ogrodnik z doświadczeniem już wieloletnim wie ile to wysiłku kosztowało ile godzin przemyśleń i ciężkiej pracy. Buziaki Kochani.


Sylwuś, ależ mi się miło na serduchu zrobiło dziękuję, wiele osób miało wpływ w rozmowach, czy też na naszych spotkaniach na to jak teraz już wygląda ten nasz kawałek planety
łąka z 30 marca - dwa pierwsze zdjęcia


i z dzisiaj dla porównania, narcyze powinny jeszcze kwitnąć a tu już po ptokach, dosypałam nasion różnorakich, zobaczymy co zejdzie...


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:06, 16 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Iwonka napisał(a)
Monia uwielbiam ten widoczek. Super, że uchwyciłaś wiosnę i kwitnące drzewa, tulipany, soczystą zieleń.
Cudnie jest


Iwonko buziaczki bardzo szybko niestety ten widoczek zniknął, tak ekspresowe tempo jest w tym roku, że nie nadążam...


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies