Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród :)

bociek 20:21, 19 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Aga, pieknie Ci poszlo to pikowanie Powiedzialabym po mistrzowsku. A z tym spryskiwaczem to Wy serio? Bo ja normalnie podlewalam i moja lobelia wychlustala na parapecie niesamowicie. Musze jutro pokazac fotki
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
an_tre 20:43, 19 kwi 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Aga podziwiałam twoje pikowane lobelie, fajnie się uwinęłaś Ja też wysiałam, ale coś kiepsko mi wschodzą, może trafił mi się zły siew wczoraj też bawiłam się w przesadzanie, pikowałam białą aksamitkę i przesadzałam kobeę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Agnes 09:00, 20 kwi 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
bociek napisał(a)
Aga, pieknie Ci poszlo to pikowanie Powiedzialabym po mistrzowsku. A z tym spryskiwaczem to Wy serio? Bo ja normalnie podlewalam i moja lobelia wychlustala na parapecie niesamowicie. Musze jutro pokazac fotki


Dzięki Boćku za miłe słowa... to mój debiut w uprawie lobelii
Jeżeli chodzi o spryskiwanie to tak jak wcześniej wspomniała Justi. Malutkie siewki spryskiwać, ponieważ są bardzo delikatne, a później już podlewać ostrożnie do pojemnika.
Chętnie zobaczę Boćku Twoje fotki Pozdrawiam Aga
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Agnes 09:05, 20 kwi 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
an_tre napisał(a)
Aga podziwiałam twoje pikowane lobelie, fajnie się uwinęłaś Ja też wysiałam, ale coś kiepsko mi wschodzą, może trafił mi się zły siew wczoraj też bawiłam się w przesadzanie, pikowałam białą aksamitkę i przesadzałam kobeę


A wiesz Aniu, że lobelia którą wysiałam nie tak dawno wzeszła ładniej i gęściej niż ta wysiana wcześniej. Jak widać na wszystko przychodzi odpowiednia pora
Moje aksamitki mają już malutkie pączki A biała i żółta to moje ulubione ...
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
popcorn 09:05, 20 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale ladne lobelie! Moze za rok sprobuje z kwiatkami samemu - na razie pikuje tylko pomidorki koktajlowe
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Agnes 09:33, 20 kwi 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
popcarol napisał(a)
Ale ladne lobelie! Moze za rok sprobuje z kwiatkami samemu - na razie pikuje tylko pomidorki koktajlowe
pozdrawiam!


Witaj Karola
Jeżeli masz troszkę miejsca, myślę że warto spróbować
A pomidorki koktajlowe uwielbiam.... w tym roku mam też żółte , a jak smakują ? się okaże
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
popcorn 09:35, 20 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wlasnie zolte gruszkowe sialam, kilka czerwonych dostalam o Krysi (Krys). Tez jestem ciekawa
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Agnes 09:55, 20 kwi 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
A tak wyglądają moje różne różności



aksamitka


szałwia błyszcząca white-red


papryka ozdobna czerwona


i lobelia
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Agnes 09:58, 20 kwi 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
popcarol napisał(a)
Wlasnie zolte gruszkowe sialam, kilka czerwonych dostalam o Krysi (Krys). Tez jestem ciekawa
pozdrawiam!


gruszkowe powiadasz ......mmmmm to muszą być dobre
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
popcorn 10:03, 20 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W ksztalcie gruszek - chyba o to chodzi. Zobaczymy co mi wyrosnie

Twoje doniczkowe wysiewy - woow! Jakie ilosci! Podziwiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies