Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Stary piec....jako kwietnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary piec....jako kwietnik

Paulinus20 14:13, 27 kwi 2017

Dołączył: 27 kwi 2017
Posty: 1
Witam potrzebuję niewielkiej pomocy.
Mam stary piec i chciałabym zrobić z Niego oryginalny kwietnik.
Są pomysły ale nie wiem jakie kwiaty zasadzić czy zostawić oryginalny kolor pieca czy może nadać mu inny.

Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

Zdjęcia pieca

.
adkawi 20:30, 27 kwi 2017


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Szczerze to jakoś nie wyobrażam sobie z tego kwietnika,ale to ja.Jedynie co mi przychodzi do głowy to postawić go poziomo i w te otwory dopasować doniczki ,albo wykonać samemu, odmalować i może wyjdzie z tego jakiś kwietnik
____________________
Adrianna
Gardenarium 07:26, 28 kwi 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Powpychać rojniki w dziury, każdy owijać zdjętym trawnikiem zielonym do środka. Żeby trawa nie wyrosła. A jeśli piec w cieniu stoi - to paprocie i bluszcz.

Na dolnym ruszcie postawić wykonaną samodzielnie skrzynkę z drewna z odzysku, będzie dodatkowe miejsce na sadzenie roślin.

Nie malować, zostawić zardzewiałe.

Jednak dalsza aranżacja powinna wyglądać podobnie, ogród rustykalny lub ogród z odzysku. Wszystkie ozdoby nieco odrapane i zardzewiałe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:30, 28 kwi 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Popatrz jeszcze na to, co prawda nie piec, ale taki efekt trzeba osiągnąć

Puste miejsca wypchaj mchem

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/493-zywe-obrazy-z-sukulentow

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/501-sukulenty-w-misach-i-nie-tylko
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malcia 23:12, 28 maj 2017


Dołączył: 06 mar 2015
Posty: 23
zgadzam się ja bym go wyczyściła i zostawiła w takim stanie w jakim jest, ale sam jeden będzie przeszkadzał chyba że macie koncepcję, tak aby miało to ręce i nogi
Trusk 17:45, 08 paź 2017

Dołączył: 08 paź 2017
Posty: 11
Trochę nieładnie wygląda, najpierw należałoby go trochę odnowić i sprawić by jakoś się prezentował. Sam pomysł moim zdaniem nie najgorszy.
GreenPark 12:18, 13 lut 2018

Dołączył: 13 lut 2018
Posty: 15
Ciekawy pomysł, jednak jak dla mnie trochę to by się nie nadawało na kwietnik.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies