Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Cichym Dworku

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Cichym Dworku

ania1110d 18:57, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Iwonka napisał(a)
Piękne prace nam pokazałaś. Podziwiam za cierpliwość. Zazdroszczę ludziom talentów, tak pozytywnie oczywiście Wielki dar masz w rękach. Wszystkie obrazy piękne.

Te prace to wyszywałam zimową porą...bardzo wciągające hobby ale już ze dwa lata nic nie haftuje bo nie mam na to teraz czasu nawet zimą chodz bardzo lubię takie zajęcie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
ania1110d 19:01, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Iwonka napisał(a)


Tak, jesienią liściaste fragmenty ogrodu są najpiękniejsze. Ale wiosną młoda zieleń też ma swój niepowtarzalny urok. Z wiekiem coraz bardziej lubię drzewa i krzewy, ta ich dynamika w ciągu roku jest tak ciekawa. Iglaki, kiedyś ulubione, teraz schodzą na dalszy plan.

U mnie jest dużo drzew starszych ale to pospolite rodzaje a teraz mam ochotę też na dosadzenie różnych np.katalpa czy też wiśnia ozdobna...urzekły mnie a wcześniej jakoś na nie nie zwracałam uwagi
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Iwonka 19:31, 27 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
ania1110d napisał(a)

U mnie jest dużo drzew starszych ale to pospolite rodzaje a teraz mam ochotę też na dosadzenie różnych np.katalpa czy też wiśnia ozdobna...urzekły mnie a wcześniej jakoś na nie nie zwracałam uwagi


Te pospolite będą ci robić tło, a nowe ciekawe akcenty. Ja też wiśnię dostrzegłam dopiero niedawno, zakupiłam nawet jedną, ale chyba zmienię jej miejscówkę. Podoba mi się przedogródek z umbrami, który ma szefowa Katalpę rozważam już jakiś czas. Minusem jest, że długo śpi na wiosnę. Gdy jednak ma się dużo innych roślin, to może nie jest to aż tak wielkim mankamentem. U Angeli z wątku "Na zielonej trawce" wypatrzyłam dyskusję na temat ambrowców i jest to drzewko, które kusi mnie ostatnio najbardziej.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
ania1110d 19:37, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Ambrowiec też ciekawy mam dużo miejsca jeszcze do obsadzenia więc po troszkę i u mnie się pojawią moje piękności.A tu na forum właśnie można się dowiedzieć i dostrzec różne gatunki drzew czy tez krzewów
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Iwonka 19:40, 27 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
ania1110d napisał(a)

Te prace to wyszywałam zimową porą...bardzo wciągające hobby ale już ze dwa lata nic nie haftuje bo nie mam na to teraz czasu nawet zimą chodz bardzo lubię takie zajęcie


Zima sprzyja takim zajęciom, a potem fajnie popatrzeć na coś swojego na ścianach. Ja niegdy nie próbowałam haftu, ale wróciłam do drutów. Chociaż latem porzuciłam to zajęcie. Wciągły mnie serie kryminałów, których przez lata nie czytałam. Uwielbiam też scrapbooking, zrobiłam kilka albumów. W planie kolejne, ale coś czuję że w tę zimę będzie dominować u mnie Ogrodowisko i planowanie wiosennych zmian
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
ania1110d 19:47, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Iwonko ja czasem z nudów próbowałam wszystkiego nawet robótek na drutach ale scrapbooking-no może tej zimy...takie różności kocham chodz pewnie też będę planować co w moim ogrodzie zaszumi wiosną
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 20:05, 27 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
Przepiękne jesienne fotki ,nawet nie wiem ,które zacytować ..... te we mgle takie tajemnicze ,urzekające
Prace wyszywane też piękne ja bawię się w malowanie po numerach takie malowanki dla dorosłych właśnie zaczęłam nowy - z wilkiem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 20:12, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Madziu takie tajemnicze fotki we mgle mają swój urok i nie potrzeba dużo roślinek aby zakątek był piękny
A malunki z chęcią obejrzę
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
asiak 21:15, 27 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Wpadłam się przywitać
W wolnej chwili przejrzę chociaż pismo obrazkowe, pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
ania1110d 21:20, 27 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Witaj Asiu oczywiście zapraszam do oglądania również i zajrzę z chęcią do Ciebie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies