Gdzie jesteś » Forum » Ochrona przed chorobami i szkodnikami » Dziurki w pniu jarzębiny

Pokaż wątki Pokaż posty

Dziurki w pniu jarzębiny

Gardenarium 08:25, 11 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
KARATE ZEON 050 CS

"Zwalcza szkodniki: stonkę ziemniaczaną, gąsienice, przędziorki, mszyce, miodówki, przezierniki, pryszczaki, wciornastki, brzęczaka porzeczkowego, piłecznice agrestową, kwieciaka malinowca,..."

Chyba też może być, Fastac działa na opuchlaka, a to podobny owad, dlatego zproponowałam taki.

Fastac

"Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej stosowanej aparaturą naziemną i agrolotniczą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony dozwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych, sadowniczych"..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnieszka 09:58, 11 lip 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
gardenarium napisał(a)
KARATE ZEON 050 CS

"Zwalcza szkodniki: stonkę ziemniaczaną, gąsienice, przędziorki, mszyce, miodówki, przezierniki, pryszczaki, wciornastki, brzęczaka porzeczkowego, piłecznice agrestową, kwieciaka malinowca,..."

Chyba też może być, Fastac działa na opuchlaka, a to podobny owad, dlatego zproponowałam taki.

Fastac

"Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej stosowanej aparaturą naziemną i agrolotniczą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony dozwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych, sadowniczych"..


Dzięki, Danusiu. Popatrzę w "apteczce dla roślin" czy coś takiego mam. Jak nie, to pojadę do ogrodniczego. Zapowiadają na dzisiaj opady, ale może choć trochę wybiję tego gryzonia . Taki maciupeńki, a takie szkody robi!
____________________
Agnieszkowy ogródek
Gardenarium 19:30, 11 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Straszne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies