Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród który stał się moją pasją

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród który stał się moją pasją

Karoandherga... 22:12, 13 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
koliber napisał(a)


Będę musiała sobie zaplanować mały wypad w przyszłym roku

Arboretum w Bolestraszycach




Mi się marzy pozwiedzać ogrody botaniczne, ale przy trójce dzieci kiepsko stoję z czasem...
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 22:14, 13 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
effka napisał(a)
Przepiękne zdjęcia jesiennego ogrodu. Ostatnie z trawiastą ścieżką malownicze...


Dzięki
No liście już u mnie zupełnie opadły, ale mam trochę kolorowych iglaków, więc ogród nadal cieszy oko

____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 22:17, 13 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
gosika67 napisał(a)
Witaj wpadłam do Ciebie zobaczyć przetaczniki, a tu takie piękne liatry, jeżówki, masz ładny zadbany ogródek, każdy zakątek przemyślany. U mnie też masa liści z brzóz od sąsiada, też myślę o kosiarce, pozdrawiam.


Dzięki
No ja jeszcze walczę, ogród tworzę dopiero trzeci sezon, więc nie cały jest jeszcze zaaranżowany.
Myśmy jednak z mężem grabili...strasznie mokro było i kosiarka się przytykała. Ale jest super porządek Warto było powalczyć
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 22:27, 13 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Agania napisał(a)
Cudowny ogród i las w listopadzie....trzymam kciuki za grzybobranie

W Bolestraszycach byłam....przepiękne arboretum...szczególnie w czerwcu, kiedy kwitną grzybienie....podziwiałam wielkie cypryśniki nad stawami oraz okazy Gunery

Magnolie w Powisinie widziałąm tylko w tv...kiedyś tam...czekam na wiosnę...mam sporo magnolii w ogrodzie...uwielbiam je

Ostatni dzwonek na sadzenie cebul, ja też nie wyobrażam sobie wiosny bez krokusów i tulipanów, posadziłam też narcyzki thalia


Dzięki Starałam się, żeby ogród był interesujący o każdej porze roku, ale ta cudna jesień dała mi szansę nacieszenia się tymi kolorami które tak naprawdę zazwyczaj cieszyły oko tydzień, może dwa. Bo zawsze przymrozki ścinaly liście a ulewy i ciągłe deszcze zrzucały je od razu na ziemię. Nie mówiąc o tym, że te które zostawały na drzewach czy krzewach od razu dostawały czarnych plam od wody i było buro i ponuro. A teraz była bajka
Ja się zastanawiam jeszcze nad cebulami, może uda mi się jeszcze gdzieś upolować i dosadzić, bo tak ciągle mi na wiosnę mało...
Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś dotrzeć do Bolestraszyc, może na wiosnę...
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Muszelka 23:11, 13 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Karola, właśnie teraz jest sporo przecen na cebulowe (w necie również). Jeszcze nie jest za późno, żeby sadzić
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
koliber 07:50, 14 lis 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Karoandhergarden napisał(a)




Mi się marzy pozwiedzać ogrody botaniczne, ale przy trójce dzieci kiepsko stoję z czasem...


Rozumiem Cię Ja mam już to szczęście, że moje chłopaki to już młodzież i chętnie nie chcą z nami nigdzie jeździć
____________________
Zielona przestrzeń
ElzbietaFranka 07:52, 14 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Teraz jeżeli chodzi i cebulę to trzeba szukać w sklepach ogrodniczych. Supermarkety żyją już świętami.
Ładny ogródek las jest doskonałym tłem.
Powsin skałki piękne też bywam kilka razy w roku, ale najładniejszą wiosna i jesień ta trawdziwa jak w tym roku
Józefów to gdzieś pod Warszawą?
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 10:05, 14 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Karoandhergarden napisał(a)
I jeszcze jeden kolorowy widok ode mnie z ogrodu


Pięknie naturą malowany widoczek

Któregoś roku 7 grudnia( zimia nie była zmarznieta )jeszcze tulipany posadziłam. Wszystko było ok. Na wiosnę ładnie zakwitly
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Karoandherga... 12:10, 26 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Muszelka napisał(a)
Karola, właśnie teraz jest sporo przecen na cebulowe (w necie również). Jeszcze nie jest za późno, żeby sadzić


Udało mi sie jeszcze troche dokupic, zobaczymy jak bedzie to wszystko wygladalo na wiosne. Fotorelacja na pewno bedzie
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 12:12, 26 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
koliber napisał(a)


Rozumiem Cię Ja mam już to szczęście, że moje chłopaki to już młodzież i chętnie nie chcą z nami nigdzie jeździć


No u mnie zainteresowanie jest glownie pojsciem na plac zabaw albo na kulki
Wszystko przede mna
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies