Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród który stał się moją pasją

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród który stał się moją pasją

Muszelka 17:16, 08 paź 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Jeeeeej! Super!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Karoandherga... 22:59, 22 paź 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Moi drodzy taką jesień na talerzu to ja rozumiem
Godzinka spaceru z rodziną i takie pyszności.
Dwa kolejne słoiczki do spiżarni gotowe

____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 13:13, 23 paź 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Ostatnie chwile ciepłej jesieni spędziliśmy z rodzinką na spacerze w Powsinie. Nie było mnie tam dobrych kilka lat. I chyba trafiłam na idealny moment jesieni




____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 21:20, 29 paź 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Jesień w moim ogrodzie po zeszłotygodniowych huraganach
Dobrze, że się ma teraz ocieplic i nie padać bo czeka mnie duuuzo roboty



____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Nowa12 21:56, 29 paź 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też tak mamy po ostatnich wiatrach . I kiedy to sprzątać? A jeszcze pełno liści na drzewach.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Karoandherga... 13:46, 30 paź 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Nowa12 napisał(a)
Też tak mamy po ostatnich wiatrach . I kiedy to sprzątać? A jeszcze pełno liści na drzewach.


Ja planuje zaczekac az troche wyschnie i zebrac kosiarka. W zeszłym roku grabilismy, ale mega duzo roboty z tym jest
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Anda 13:48, 30 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Fotki vintage, świetne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Karoandherga... 19:16, 06 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Anda napisał(a)
Fotki vintage, świetne


Dzieki
Twoja nowa fotka też ekstra
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
Karoandherga... 11:34, 07 lis 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
Dostałam od męża prezent. Cebulki tulipanów, które przywiózł mi z podróży służbowej do Holandii Kiedyś takie cebulki były bardzo cenne. Z tego co pamiętam za zawartość dużego worka z rzadką odmianą cebulek tulipanów można było kupić chałupę...no ale to dawno i nie prawda. Teraz cebulki są wszędzie dostępne, są tanie i dobrze. Wiosna bez tulipanów dla mnie to nie wiosna. Uwielbiam w każdym kolorze i odmianie. Polecam centra handlowe, ogrodnicze, sklepy internetowe.

Tak właściwie to już ostatni dzwonek na sadzenie cebulek. Chyba jeszcze nigdy nie sadziłam ich tak późno, ale jesień tego roku jest na tyle ciepła, że co chwilę czytam na forach ogrodniczych, że Ci którzy posadzili cebulki we wrześniu to właściwie już mają liście, a to nie marzec...

Niestety ale bywało gorąco i wilgotno, i rośliny wtedy głupieją. Dlatego ja czekałam ze swoimi do listopada. Ale nadal mam wątpliwości bo w dzień jest +17 stopni...Tylko strasznie nie lubię tego robić jak jest zimno, wietrznie i pada. Uznałam, że początek listopada skoro nadal na plusie, to dobry moment.


____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
anabuko1 16:36, 08 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Fajne ,ładne te widoczki z Powsina.
A ja jeszcze tam nigdy nie byłam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies