Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » nasionka, małe sadzonki, itp.

Pokaż wątki Pokaż posty

nasionka, małe sadzonki, itp.

Kacperos 14:35, 12 wrz 2017


Dołączył: 12 wrz 2017
Posty: 7
Witam,
choć jestem nowy tutaj i moja prośba może okazać się zbyt zuchwała to jeżeli ktoś miałby ochotę podzielić się ze mną swymi zbiorami to ja bardzo chętnie przyjmę oferowane jak w temacie. Jestem świeżym posiadaczem działki, która niegdyś była zwykłą łąką i obecnie pracuję nad zagospodarowaniem jej w piękny ogród. Oczywiście zwracam koszty przesyłki. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Tess 21:47, 14 wrz 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Cześć Kacper
Z której strony Warszawy jesteś?

Działka słoneczna pewnie jest?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mary 16:56, 16 wrz 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Kacper,

Nie wiem, jakich roślin szukasz.
Tutaj znajdziesz informację o roślinach, które mam do oddania. Z wyjątkiem głowienki, bo już się jej pozbyłam.

Mieszkam na północy Warszawy.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Kacperos 11:55, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 wrz 2017
Posty: 7
Tess napisał(a)
Cześć Kacper
Z której strony Warszawy jesteś?

Działka słoneczna pewnie jest?



Cześć, ja mieszkam na Tarchominie a działeczka w kujawsko-pomorskim. Jest na maxa mega słoneczna !!!! niegdyś pastwisko, a za nie długo moja enklawa spokoju
Kacperos 12:09, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 wrz 2017
Posty: 7
Mary napisał(a)
Kacper,

Nie wiem, jakich roślin szukasz.
Tutaj znajdziesz informację o roślinach, które mam do oddania. Z wyjątkiem głowienki, bo już się jej pozbyłam.

Mieszkam na północy Warszawy.


Witaj Mary,
niestety nie mogę znaleźć linku o roślinkach jakie masz do oddania a jeśli chodzi o te których szukam to z racji tego że działka jest słoneczna nastawiam się na wszystkie kwitnące, a także skalniakowe. Co prawda moim konikiem są trawy ozdobne, ale nie wybrzydzam
Kacperos 12:10, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 wrz 2017
Posty: 7
przepraszam wszystkich że odpisuję późno jednak nie dostaję żadnych powiadomień !!!
Mary 07:29, 19 wrz 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Kacperos napisał(a)


Witaj Mary,
niestety nie mogę znaleźć linku o roślinkach jakie masz do oddania a jeśli chodzi o te których szukam to z racji tego że działka jest słoneczna nastawiam się na wszystkie kwitnące, a także skalniakowe. Co prawda moim konikiem są trawy ozdobne, ale nie wybrzydzam

Upps. To brakujący link
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6461-ogrod-bez-roweru?page=50#post_4

Żeby otrzymywać powiadomienia, trzeba dodać wątek do obserwowanych. To dotyczy także własnego wątku.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Ewik 17:12, 25 wrz 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Witam. Mam sporo różnych bylin :rozchodniki, liliowce bodziszki , kocimietki ..
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies