Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród bez roweru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez roweru

Mary 17:45, 18 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Takie małe ogłoszenie. Może kogoś zainteresuje.

Napisałam wczoraj maila do ZP z pytaniem, czy można zamówić rośliny z odbiorem na wystawie Zieleń to Życie.
Dzisiaj przyszła odpowiedź, że można.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gosiek33 09:23, 19 sie 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Dobra wiadomość , nawet bardzo dobra
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anek 08:10, 26 sie 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Cześć Marysiu!
Od wczoraj jestem cała w skowronkach, założyłam wątek i tyle miłych odwiedzin już miałam.Pewnie z tym gruzem byłoby szybciej ,ale nie możemy wpuścić sprzętu ciężkiego. Pod podwórzem mamy wielkie beki od biologicznej oczyszczalni.Oprócz tego ,wielkie kawały betonu po starym domku, który był na działce.Trzeba to więc jakoś zaadoptować.Na razie poznosiliśmy gruz pod taras, a przy wieczku od oczyszczalni układam sobie wydobyte z ziemi cegły.
____________________
Ania W drodze do zieleni
Mary 11:26, 26 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Witaj Aniu,

Dziękuję za odwiedziny.
Współczuje tego gruzu. Ale cóż, porządek zrobić trzeba, żeby potem roślin w betonie i cegłach nie sadzić.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 12:20, 26 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Lato powolutku się kończy.

Nadal jestem posiadaczem kilku roślin, których zamierzam się pozbyć do zimy albo mam ich nadwyżki:

* kostrzewa Gautiera
* tawulec pogięty Crispa
* sesleria caerulea
* kosmatka śnieżna
* tawuły van Houtte’a
* tawulec Tanaki
* forsycje pośrednie Minigold
* rutewka orlikolistna biała
* ubiorek
* orliki ciemnofioletowe - kupione jako Barlow Black, ale bardziej przypominają Barlow Blue
* głowienka wielokwiatowa Alba
* chaber górski Alba
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 23:03, 28 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Citronellki pozdrawiają Tess.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
as226 00:25, 29 sie 2017


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witaj Marysiu, serdecznie dziękuje za odwiedziny. Oczywiście zapisuje wątek i również będę wpadać pozdr
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
MartaKozak 09:44, 29 sie 2017


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Witam,
Jestem chetna na "orliki ciemnofioletowe - kupione jako Barlow Black, ale bardziej przypominają Barlow Blue"
Prosze info na priv.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Mary 17:24, 29 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Wpisem o orlikach spowodowałam pewne zamieszanie. Orliki były dwa, ale w tej chwili został tylko jeden.
Przepraszam osoby, które wprowadziłam w błąd.

____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Zana 18:51, 29 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mary napisał(a)
Dzięki za wsparcie Dziewczyny.

Gdy tak sobie kopię przed domem, sąsiedzi przechodzą i zagadują. Któregoś dnia przechodzi jakaś pani z psem. Mówimy sobie "Dzień dobry", a potem pani zwraca się do mnie "Ja panią podziwiam, że pani już drugi rok tak tutaj kopie. Ja już bym dawno odpuściła."
Hmm, pomyślałam sobie, wydaje mi się, że przed domem to chyba raczej czwarty niż drugi, a czyszczenie terenu wokół domu to już pewnie z siódmy....


Hi, hi, moi działkowi sąsiedzi to już sobie nie wyobrażają mnie bez łopaty. Nie jesteś sama z tym kopaniem. U mnie to też jedna z podstawowych działalności.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies