Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy azyl

Gardenarium 09:39, 31 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród niesamowicie zadbany, bardzo się cieszę że mamy taką zapaloną ogrodniczkę na Ogrodowisku. Jak sobie dajesz radę z podlewaniem trawnika i ogrodu, to przecież tyle czasu zajmuje. Trawnik idealny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaB 10:04, 31 lip 2012

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Gardenarium napisał(a)
Ogród niesamowicie zadbany, bardzo się cieszę że mamy taką zapaloną ogrodniczkę na Ogrodowisku. Jak sobie dajesz radę z podlewaniem trawnika i ogrodu, to przecież tyle czasu zajmuje. Trawnik idealny.



Dziękuje Danusiu za odwiedziny. Podlewanie zajmuje troche czasu, jak na razie podlewanie z wężą i
konewka - ale ja to lubie . Może kiedyś w przyszłości system automatycznego nawadniania sobie zafunduje .
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Welka 10:27, 31 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, zajrzałam do Ciebie pierwszy raz, ale będę częściej
W jukach się zakochałam, ślicznie kwitły i ten iglak ala bonsai cudny, a pomocnik do podlewania niezastąpiony
Mam pytanie odnośnie hortensji dębolistnej, która tez się pojawiła - czy ją się obcina wiosną i kwitnie tak jak bukietowe czy sie nie obcina, bo kwitnie tak jak ogrodowe? Zabezpieczasz na zimę?
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
AgnieszkaB 12:22, 31 lip 2012

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam, zajrzałam do Ciebie pierwszy raz, ale będę częściej
W jukach się zakochałam, ślicznie kwitły i ten iglak ala bonsai cudny, a pomocnik do podlewania niezastąpiony
Mam pytanie odnośnie hortensji dębolistnej, która tez się pojawiła - czy ją się obcina wiosną i kwitnie tak jak bukietowe czy sie nie obcina, bo kwitnie tak jak ogrodowe? Zabezpieczasz na zimę?



Witam Ewelinko, hortensje debolistną mam drugi rok, kwiat ma podobny do bukietowej ale u mnie jescze nie kwitła ,ale za to jesienią przebarwia sie na piękny bordowy kolor wyglada to cudnie . Zimą osypałam wokół kopczyk z kory i zabespieczyłam krzew otuliną zimową , nie przycina sie jej jedynie wiosna usówa przemarznięte lub uschnięte łodygi , widac to gdy ruszy wegetacja rosliny co trzeba usunąć.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Tess 12:48, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
AgnieszkaB napisał(a)


Witaj, Agnieszko I ja trafiłam do Twojego ogrodu.
Pięknie masz Tak porządnie, wszystko zadbane i poukładane
A co to na tym zdjęciu powyzej, to niebieskie? Znam, ale nie wiem, jak się nazywa.
Cudne to zestawienie
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
AgnieszkaB 12:56, 31 lip 2012

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Tytoń ozdobny rozgościł sie na całego.



____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
AgnieszkaB 13:02, 31 lip 2012

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
AgnieszkaB 13:05, 31 lip 2012

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Tess napisał(a)



Witaj, Agnieszko I ja trafiłam do Twojego ogrodu.
Pięknie masz Tak porządnie, wszystko zadbane i poukładane
A co to na tym zdjęciu powyzej, to niebieskie? Znam, ale nie wiem, jak się nazywa.
Cud
ne to zestawienie



Witaj Tess miło mi . To krewniak ostu, przegorzan, ma kwiaty niczym blękitne kule.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Megi 14:32, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Ależ cudownie, taki błogi spokój bije ze zdjęć, zwłaszcza lawendowej obwódki, aż chce się położyc na Twoim leżaku
____________________
Tess 14:34, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dzięki Przegorzan dopisałam do listy chciejstw
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies