Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 18:16, 23 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danus no niesamowite, fiolki juz chyba z trzeci miesiac kwitna. Taki ten rok by niesamowity poprostu. Nieh nastepny lepszy bedzie.

Elu nie wiem jak na calej Bawarii w gorach pewnie jest snieg u as nie ma i nie bedzie w tym roku. Dzis +7, pochurnie i deszcze na wieczor zaczal padac.

A ja przegladam katalog z nasionami i zatrzymalam sie na Yzopie.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgataM 18:32, 23 gru 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Basilikum napisał(a)
od rodzicow z mojej grupy choinka ekologiczna w bombkach sa zdjecia dzieciakow
i od rodzicow z Rady rodzicow takie okienko


Bardzo miły i wdzięczny prezent Widać, że jesteś lubiana
Pierniczki połykam wzrokiem
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Basilikum 19:07, 23 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Agatko tam nie ma pierniczkow. Te okragle to cisteczka z czerwonym winem.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 20:44, 23 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735

A byli w tej krainie pasterze w polu czuwający i trzymający nocne straże nad stadem swoim.
I anioł Pański stanął przy nich, a chwała Pańska zewsząd ich oświeciła; i ogarnęła ich bojaźń wielka.
I rzekł do nich anioł: Nie bójcie się, bo oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem wszystkiego ludu,
Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.

A to będzie dla was znakiem: Znajdziecie niemowlątko owinięte w pieluszki i położone w żłobie.
I zaraz z aniołem zjawiło się mnóstwo wojsk niebieskich, chwalących Boga i mówiących:
Chwała na wysokościach Bogu, a na ziemi pokój ludziom, w których ma upodobanie.
A gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze rzekli jedni do drugich: Pójdźmy zaraz aż do Betlejemu i oglądajmy to, co się stało i co nam objawił Pan.
I śpiesząc się, przyszli, i znaleźli Marię i Józefa oraz niemowlątko leżące w żłobie.
A ujrzawszy, rozgłosili to, co im powiedziano o tym dziecięciu.
I wszyscy, którzy słyszeli, dziwili się temu, co pasterze im powiedzieli.
Maria zaś zachowywała wszystkie te słowa, rozważając je w sercu swoim.
I wrócili pasterze, wielbiąc i chwaląc Boga za wszystko, co słyszeli i widzieli, jak im powiedziano



Radosnego swietowania Narodzn Pana
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 17:00, 26 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szukam prezentu ogrodowego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 17:12, 26 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
wlasnie bylam fotke robic ale mnie M zagadal


i Neujahrsbläser byli u nas dzis


pogoda bez sniegu ale ladna wiec bylo dzis bieganie a wczoraj bylismy z kijami w Bad Birnbach i kwitnie tam pieknie kalina New Dawn. Szkoda, ze nie ialam aparatu ale w sobote sie wybieram to zrobie fotke. Moja tez juz zaczyna ale malutka jeszcze jest wiec efekt jeszcze nie taki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malgorzata_s... 18:03, 26 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basilikum napisał(a)
wlasnie bylam fotke robic ale mnie M zagadal


i Neujahrsbläser byli u nas dzis


pogoda bez sniegu ale ladna wiec bylo dzis bieganie a wczoraj bylismy z kijami w Bad Birnbach i kwitnie tam pieknie kalina New Dawn. Szkoda, ze nie ialam aparatu ale w sobote sie wybieram to zrobie fotke. Moja tez juz zaczyna ale malutka jeszcze jest wiec efekt jeszcze nie taki


Fajny prezentNo i kolędnicy super
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
marba 19:29, 26 gru 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Bardzo praktyczny prezent, niezbędny każdemu ogrodnikowi. Też mam takie kompleciki w każdym kącie ogrodu, żebym nie musiała daleko biegać, gdy trzeba coś wsadzić, przesadzić, czy przegrabić.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 19:40, 26 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
te z marketu choc niby dobra firma wyginaja sie jak susza jest i ziemia twardsza. Mam nadzieje, ze te mi dluzej posluza, wygladaja na solidne
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
MariaJ 19:49, 26 gru 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Witam.

Smacznie i wesoło u Ciebie. Choinka super.

Pozdrawiam.
Maria J.
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies