Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

la_estrellita 14:50, 23 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Witam się u Ciebie. Przybiegłam popatrzeć jak ten cud wygląda bo do tej pory widziałam tylko kwitnącego. Specyficznej urody jegomość .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Basilikum 15:28, 23 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Witaj Agnieszko
on rosnie tu na skarpie czyli w dol rosnie taki wodospad tworzy, no roslinospad czyli. U mnie w ogrodzie tez podobnie posadzilam.

Dla Irenki Bozykwiat



moja nowa dekoracje ogrodowa, jeszcze nie gotowa ale juz widac


zakwitl bialy fiolek, zaonialam, ze taki mam


no i juz troche obsadzona nowa czesc skalniakowa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 16:45, 23 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Basilikum napisał(a)
Dla Sylwi Jasmin nagokwiatowy w fazie po kwitnieniu

Dzięki Ci dobra kobieto jest tak jak podejrzewałam poza kwitnieniem urodą nie powala
Twoja dekoracja ogrodowa będzie powalająca, marzyła mi się, ale suma sumarum wymyślułam tańszą wersję(mniej materiału) tylko czasu nie było zrobić jeszcze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 17:05, 23 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
My mamy szczescie, ze nasz sasiad ma maly zaklad metalowy i nam te obrecze zrobil. Emus je zespawal i teraz uklada drewno.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 19:09, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzięki Ci dobra kobieto jest tak jak podejrzewałam poza kwitnieniem urodą nie powala
Twoja dekoracja ogrodowa będzie powalająca, marzyła mi się, ale suma sumarum wymyślułam tańszą wersję(mniej materiału) tylko czasu nie było zrobić jeszcze

A mylisz się, bo po kwitnieniu też jest śliczny i do tego właściwie jest zimozielony. Tu u Izy chyba podmarzł, bo nie wygląda dobrze.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 19:10, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
My mamy szczescie, ze nasz sasiad ma maly zaklad metalowy i nam te obrecze zrobil. Emus je zespawal i teraz uklada drewno.

Świetny nowy skalniak i ozdoba ogrodowa, az furkocze, takie zmiany
No i Boży kwiat śliczny, u siebie pączusie zauważyłam, mam mniej słońca, to za 2 dni chyba będzie gotowy
A i kram sprzedażowy super i sukces był, oby tak dalej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
GorAna 22:50, 23 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Ale tutaj się dzieje!
Już nie mogę się doczekać ozdoby ogrodowej
Pozdrawiam Izo
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Kindzia 10:54, 24 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nooo, Kobieto...ale się dzieje u Ciebie! I wszystkie ruchy super! Już miałam pytać jak wylaliście betonem te zaokrąglenia skrzyń na warzywa, ale doczytałam, że to gotowce. Muszę pokukać u nas, jak się przeprowadzę, będę chciała ze dwie takie skrzynie, wolę opływowe kształty. U nas do tej pory widziałam tylko takie o kanciastych narożnikach.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
pestka56 15:25, 24 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Basilikum napisał(a)
no i juz troche obsadzona nowa czesc skalniakowa


Po prostu słupka stanęłam jak ten wielkanocny zając z uszami do góry. Piękne głazowisko, a jak zarośnie będzie cud miód
____________________
Kasia
Basilikum 16:07, 24 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
No dzieje sie i do 30 czerwca bedzie sie dziac, choc juz troche spowolniamy. Teraz trzeba sklepik szykowac i biezace prace gospodarskie.

znalazlam na karcie fotke z wczoraj ten szary punkcik posrodku otworu to chyba sarniak


bo nastepna fotka na karcie taka jest



a dzis juz gotowe, choc ja bym kilka szczapek dolozyla ale ponoc nie mamy juz hmm
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies