Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Anda 18:43, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Fajne rośliny przywiozłaś z wycieczki Wycieczka też super. Ja jadę za trzy tygodnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nallar 19:00, 27 kwi 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
Ewo wybieram sie za dwa tygodnie. Masz na cos ochote z mojego ogrodu??
nasionka wysialam jeszcze raz i jedna roslinka wyrosla ale nie jest to chyba rutewka taka smiechowata jak choinka mala wyglada.

Dzis mialo byc nie ogrodowo a ja z ogrodu wyjsc nie moge. Wlasnie obciachalam przekwitle tulipany (kwiatostany) i rabarbarowe kwiaty. Troche chwascikow tez sie pozbylam a pelno ich znow wszedzie.

Za dwa tygodnie, zapisałam sobie, ale na wszelki wypadek może umówmy się tak, przypomnij się na kilka dni przed wyjazdem to naszykuję Ci siewki i wyślę. Adres mam (chyba że się zmienił), może jeszcze coś?

Mnie też dzisiaj mimo paskudnej pogody nosiło po ogródku.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 20:25, 27 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Nallar napisał(a)

Za dwa tygodnie, zapisałam sobie, ale na wszelki wypadek może umówmy się tak, przypomnij się na kilka dni przed wyjazdem to naszykuję Ci siewki i wyślę. Adres mam (chyba że się zmienił), może jeszcze coś?

Mnie też dzisiaj mimo paskudnej pogody nosiło po ogródku.

Odezwe sie na Priv. Moze ci jakies nasionka podeslac. Mam troche takich ekologicznych roznych nieznanych odmian. Naszykuje cos podaj adres.





Anda napisał(a)
Fajne rośliny przywiozłaś z wycieczki Wycieczka też super. Ja jadę za trzy tygodnie

u mnie juz bezwycieczkowo. Moze jak bedziemy w Pl to w niedziele pojedziemy do Wroclawia do ogrodu japonskiego, on w maju chyba najpiekniejszy a ja nie bylam juz z 15 lat. Albo botaniczny odwiedzimy. Reszte czasu musze ogrod pucowac i sklepik szykowac. Dopiero od lipca mam wiecej czasu.
Za tydzien jest nasza gielda wymiany to pewnie znow cos wynajde.



Wlasnie byly dwie znajome z kolka ogrodniczego. Oprowadzilam po ogrodzie i podobalo sie i ze ja tyle roslin znam (to dzieki ogrodowisku i Wam )i ze ladnie i na pewno w dzien otwartej furtki bedzie ladnie
Z tymi nazwami to ja pomieszanie strasznie mam, zawsze mam jako pierwsza w glowie nazwe w innym jezyku niz trzeba wlasnie sobie nie moglam przypomniej jak sie hosta po niemiecku nazywa.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kaz742011 22:21, 27 kwi 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
U nas mimo zapowiadanych alertów deszczowych ledwie pokropiło. Dobrze że podlałam wczoraj niedawno posadzone rośliny.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 10:36, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
u nas w sumie bylo jakies 7 litrow. Dobre i to Wykopalam wieczorem kwiatka i cala bryla byla wilgotna

skoro mamy rame t czasami pojawia sie tez obraz


te wyladowaly wczoraj prawie kolo mnie


trickolorkowi wyrastaja pierwsze listki


bozykwiat juz kwitnie, ten nowy sadzony w zezlym roku jest ciut jasniejszy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 10:42, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734



bratki samosiewki mam wszedzie w przeroznych kolorach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 10:45, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 10:47, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 13:45, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Witam Iza

U ciebie bardzo zielono a trawa jaka wysoka sianokosy nie dlugo. U nas bardzo sucho jak nie podlewane to wyschniete gleba u rolnikow na polach peka.
Jeszcze troche wczesniej przymrozki byly i ledwo wszystko rosnie.
Niebo zachmurzone drugi dzjen i grama deszczu wiec czekamy na zmilowanie z nieba. Zapowiadali ulewy a tu nic.

Ladne to kolo bardzo dekoracyjne. Skalniaczek bomba nic tam juz nie dodawaj urok w kamieniach. Moj najdniej wyglada wczesna wiosna jak nic nie rosnie i tylko kamien widac.

Milej niedzieli


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mala_Mi 14:12, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja nie mogę, ale zmiany, ta obręcz super... skalniak... dzieję się Izunia na plus.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies