Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 21:31, 25 wrz 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
wlasnie szyje jak zwariowana, bo w niedziele bede sprzedawac na innym targu, takim da rzemieslnikow i musze miec pelne skrzynki
Na przychowek jeszcze zekamy, jeszcze 3 owce beda mialy mlode.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 21:55, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Uwielbiam Twój zwierzyniec Dziękuję za zdjęcia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 23:40, 25 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Szyj, szyj, a nuż trafisz w potrzeby, Myślałaś może o takich fartuchach roboczych- szefa kuchni, albo ogrodnika? Takie od pasa z kieszeniami. Chociaż robotnicy to w kombinezonach pracują.

Oby się udało.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
pestka56 13:46, 26 wrz 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Hanka, genialny pomysł Konieczne z kieszeniami na różne sekatory, rękawiczki, sznureczki itp. Dla ogrodnika krótkie, żebynie przeszkadzały, gdyby chcieć klęknąć.

Iza, mam u siebie Mitsubishi mojej córki. Na niej są obszywane taśmami siatki dla koni. Super, pancerna maszyna. Taka jak ta z linku (https://allegro.pl/oferta/stebnowka-plaska-mitsubishi-lu2-410-7684438816), ale znacznie lepiej utrzymana. Nasz pan konserwator maszyn szwalniczych, mówi że te modele są nie do zdarcia. Bardzo cenione w szwalniach.
Jak będziesz wybierać, podpowiem na co zwracać uwagę, żeby było wygodnie i łatwo szyć
____________________
Kasia
Basilikum 15:40, 26 wrz 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Anda napisał(a)
Uwielbiam Twój zwierzyniec Dziękuję za zdjęcia.

Mam nadzieje, ze uda Ci sie kiedys na zywo zobaczyc

Haniu a wiesz, ze niedawno takie ogrodnicze ogladalam moze kiedys sie zabiore i za fartuszki. Niedawno na targu jedna starsza pani z Drezna mnie spytala czy uszyje jej Klammerschürze, czyli fartuszek na klamerki do wieszania bielizny. Kiedys takie byly modne i kazda gospodyni domowa taki fartuszek miala. No i sie zgodzilam, nie wiedzac dokladnie co zamawiajaca ma na mysli. No ale po coz mam wujka googla. No i wyguglalam i okazalo sie ze ja taki fartuszek w domu mam. Uszyty przez moja tesciowa (byla krawcowa). Wiec uszylam jej identyczny. Pani tak siepodobal, ze i wiecej zaplacila niz sie umawialysmy

Kasiu dzieki za rady, bede pytac jakby co.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 17:32, 26 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Taki fartuszek jak na klamerki może służyć ogrodnikowi i sadownikowi do zbioru owoców i warzyw. Szyj i pokazuj. Jak wyszło. Powodzenia w robocie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 18:08, 26 wrz 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu wyslalam i nie zrobilam zdjecia

wlsnie uszylam taki prototyp



____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
malgorzata_s... 11:04, 27 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Basilikum napisał(a)
Haniu wyslalam i nie zrobilam zdjecia

wlsnie uszylam taki prototyp





Ale słodka Dziewczynki będą zachwycone.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
pestka56 16:28, 27 wrz 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Myszka torebeczka milusia

Pytaj, jak przyjdzie pora. Ja napisałam teraz na wszelki wypadek, żebyś wiedziała, że coś wiem. Najczęściej jak coś trzeba kupić to sami myślimy i nie zawsze dobrze, a tak już wiesz, że gdzieś ktoś coś...
____________________
Kasia
zawitka 09:29, 28 wrz 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Ale fajne te kaczki Twoje w wannie uśmialam się .Uszytki jak zwykle piękne. Pomysł Hani z fartuszkami też pewnie ogarniesz i jak zwykle pomysłowo
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies