Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

marba 10:42, 06 paź 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Piękne stoisko z ceramiką i uszytkami. Udanego handlowania życzę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
hankaandrus_44 12:19, 06 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Powodzenia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 19:15, 06 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Ale masz tego asortymentu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
pestka56 20:12, 06 paź 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4397
Mam nadzieję, że sprzedałaś du...użo Bolesławców i uszytków. Komórkowa torebeczka bardzo fajna.
____________________
Kasia
Basilikum 07:00, 07 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
marba napisał(a)
Piękne stoisko z ceramiką i uszytkami. Udanego handlowania życzę.

No i tak bylo, ze nie maialam czasu przadnie do telefonu zajrzec

hankaandrus_44 napisał(a)
Powodzenia.

dziekuje troche sprzedalam

Rumianka napisał(a)
Ale masz tego asortymentu...

no nazbiealo sie juz troche chyba jednak szybciej szyje niz sprzedaje

pestka56 napisał(a)
Mam nadzieję, że sprzedałaś du...użo Bolesławców i uszytków. Komórkowa torebeczka bardzo fajna.


wiecej bolelawcow jak uszytkow
torebeczka jest prototypem, bedzie ich wiecej, juz mam pomysl na kolejne materialy.
Tylko teraz pioryrtetem sa koszulki. Wczroaj bylo blogoslawienstwo az nam sie lezka zakrecila, bo duzo pracy tam wlozylismy. Nasze dziecko wyglada super, Potem fotki wstawie, bo w komorce cosik mam.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 19:27, 07 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Dla Marioli moj Mühlenbeckia

nie moge pokazac z daleka bo tam taki balagan na tej rabacie


____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 19:41, 07 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Zimuje u Ciebie? Pewnie pod sniegiem ma cieplej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 20:47, 07 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Ewo zimuje juz trzecia zime i rozrasta sie. z malej sadzonki mam teraz kleksik wielkosci poduszki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
paniprzyroda 21:33, 07 paź 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzięki Izo, super kleks Pięknie wygląda taka masa zieleni i te drobniutkie listki. Swoją właśnie w niedzielę wydłubałam z wrzosów i posadziłam do doniczki. Mogłabym ją wysadzić do gruntu, ale boję się, że nie zdąży ukorzenić się przed zimą i jednak zmarznie/zaschnie. Posadzę ją wiosną, wtedy będzie miała cały sezon przed sobą. Oczywiście, jeżeli uda mi się ją utrzymać w mieszkaniu.
Widziałam Twoje stoisko, imponujące
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 17:15, 08 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Mariola i co miesiac mam troche wiecej utargu
teraz mi sasiadka troche nabije, bo ma urodziny i zazyczyla sobie taka ceramike jak ja mam (z kropkami) wiec sasiedzi kupuja U nas obchodzi sie hucznie okragle urodziny wiec cala wioska zaproszona. Kazdy jej cos kupi a na koniec czegojej brakuje jeszcze bedziemy uzupelniac mysle, ze mam nowa dlugodystnsowa klientke.
Bardzo mnie zruszyla jedna pani na targu. Ogladala moje stoisko jakis miesiac temu i troche pogadalysmy i opowiadala mi, ze ma spadkowe rzeczy po mamie. No i przyniosla mi w ta niedziele spodek i dzbanuszek na mleko. Oba z niemicka sygnaura. Dokupila dwa talerzyki
Bardzo podoba mi sie ten kontakt z ludzmi, opowiadaja mi czasami zyciowe historie az mnie kusi ksiazke napisac "targowe rozmowy" albo jakos tak, ale ja w pisanie nie najlepsza


a w ogrodzie kwitnie taki niziutki bialy aster

i jeszcze jeden troche mniej bialy i wyzszy

no i rozowe


i jeszcze fioletowe i niebieskie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies