Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

paniprzyroda 19:17, 07 sty 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Koty świetne, a z bramy widoki miodzio. A i na wałek też się zapisuję w kolejkę
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 19:56, 07 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mariola poszukaj w necie chyba w Pl tansze sa, zaraz Ci podesle nazwe sprzedawcy.
Ja pierwszy juz sprzedalam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 20:12, 07 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja chcę bramę na samej górze jak przejście z brzeziniaka do przyszłego lasku, z oflisu chciałabym ja zrobić w formie ściany z okrągłym przejściem, emus się obawia wichur...ma racje, ale ja mam pomysł niezrealizowany i przekonanie, że kilka lat by ustała bez problemu, negocjacje trwają, pokazałam Mu Twoja nic się nie odezwał, ale Mu się spodobała


Sylwia mysle, ze to malo wywrotne jest a jak juz to przeciez mozna szczapki pozbierac i znow ulozyc
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 21:35, 09 sty 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Witam Iza

Przed chwilą miałam już dużo napisane i wszystko poszło w eter do ostatniej chwili czekam i aby naładować telefon i pisze drugi raz.

U nas przeważnie do 2 lutego się wszystko świeci. Sprzątają tylko to co przywiezione np na drzewach iluminacji nie sprzątają bo to zawijania dużo a latem i tak liście zasłonią pieńki są przyozdobione.

Raz pamiętam że sprzątali przed świętami wielkanocnymi bo firma która miała sprzątnąć pieniądze wzięła i splajtowała i nie było komu sciagnac.
Wszystkie wojewódzkie miasta są ładnie oświetlone dobry gospodarz to dba.
Zresztą co tu dużo mówić jak jadę na działkę przez te pupidiwki to jeden przez drugiego stroi chałupę.

Zaraz fotki wysyłam do Essen i Diseldorfu. Byli na weselu w zeszłym roku u nas bardzo im się WAWA podobała Belgom też w lecie przyjeżdżają. Jeszcze działki mojej nie widzieli jak się rozochocza to nie wyjadą i dopiero będę miała.
W każdym razie - nie ma wstydu stolica na wysokim poziomie.

Jutro będę w Wilanowie tam tysiące tulipanów świetlnych podobno robi wrażenie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 07:31, 10 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mi sie z jednej strony to podoba, z drugiej az tak bardzo nie jestem za tywmi wszystkimi swiecidelkami, ktore ciagna energie. Sama nie dekoruje domu, swiatelkami.

Tysiac tulipanow w zimie hmm przybiegne fotki ogladac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 07:42, 10 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Izabelo ja również. Jedno to niepotrzebne zużycie energii, a drugie to zanieczyszczenie świetlne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 07:47, 10 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o zanieczyszczenu swietlnym nie pisalam, bo w zimie niej owadow jednak ale te cala noc oswietlone domy koscioly i ulice mi sie nie podobaja

Ostatnio mnie tu mniej, bo troche grzebie na FB i robie swoja stronke firmowa. Podgladam tez strony innych i wymyslam teksty na przyszle posty.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 07:52, 10 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Na FB nie jestem, mam nadzieje, że mimo to będę mogła ją obejrzeć bez logowania.

Pisałam o zanieczyszczeniu świetlnym, bo nie lubie tego całorocznie W moim ogrodzie czasem tylko zapalam świeczki. Nie tylko owadom, ale i zwierzętom, a nawet ludziom potrzebna jest ciemna noc

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 08:14, 10 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ewa chyba mozna bez logowania musisz w wyszukiwarke nazwe mojej firmy wrzucic
Haferl-und Beutelstube
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gogo 21:31, 11 sty 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
U Ciebie, jak zawsze, pięknie i pracowicie
Życzę sukcesów w tym roku
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies