Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 20:52, 25 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Haniu Kasiu, Aniu dziekuje

Aniu program do projektowania wazniejszy, bez niego maszyna nie ruszy

poduszka z jednorozcem gotowa


bylismy dzis w budowlanym a ze budowlane maja centra ogrodnicze to do koszyka wpadl judaszowiec 'Forest Pansy' a innym kilk dni temu upolowalam pecherznice z ladnymi ciemnymi listkami zapomnialam nazwy) i 3 berberysow jutro sadzenie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Maly_Bialy_D... 23:09, 25 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Ale fajnie, że tak można przenieść rysunek i stworzyć z niego haft, chciałbym kiedyś się tak pobawić. Jednak mam do szycia dwie lewe ręce chyba. Prawie nigdy nie próbowałam, choć czasem myślę, że kiedyś kupię sobie jakąś tanią maszynę i zacznę się uczyć. Nigdy nie jest za późno zazdroszczę i podziwiam
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
pestka56 08:16, 26 lis 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Mamy przyjaciół, którzy od lat prowadzą firmę haftującą. Na zlecenie robią najróżniejsze rzeczy od sztandarów i firmowych haftow na ciuchy, po całe komplety tkanin np. do salonu czy sypialni, jak zasłony, narzuty, poduszki, obrusy. Kiedyś klient zamówił taki komplet do salonu, gdzie zasłony miały po 3,5 m wysokości i 2 szerokości. Czasem te klientowskie pomysły to straszne potworki. Jedna taka co jakiś czas zamawia kolejny zestaw poduszek z wyhaftowanymi pistoletami i inną bronią.
W wolnym czasie Baśka dla frajdy haftuje obrazy. W pracowni wisi Bitwa pod Grunwaldem, panorama starej Warszawy i herby polskich rodzin szlacheckich. Czasem jej pomagam przygotować wzór do wprowadzenia na hafciarkę. Zmniejszam ilość kolorów. Ona to potem jeszcze przepuszcza przez program, który projektuje rodzaj ściegu, grubość, wypukłość... Strasznie skomplikowane
____________________
Kasia
zbigniew_gazda 09:33, 26 lis 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Iza gratulacje . Zdolniacha jesteś. Program to swoje a chęci i predyspozycje, wyobraźnia tez swoje. Pozdrawiam i trzymaj się z daleka od wirusa.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgorzata_s... 11:46, 26 lis 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kocham to Twoje okrągłe okno widokowe Pięknie nadal i dzieła piękne a maszyna boska
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Basilikum 19:26, 26 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Basiu konicznie sprobuj, szyciejest fajne teraz jest tyle filmikow na Youtube, ze latwo sie nauczyc

Kasiu ale bym chetnie taka hafciarnie obejrzala. I marzy mi sie taki profesjonalny kurs projektownia haftow, bo do tej pory jestem samoukiem

Zbyszku wirus od nas sie jak narazie na szczescie z daleka trzyma. Za to moja kolezanka z bylej pracy lezy pod respiratorem

Gosiu ja w Twoim ogrodzie wszstko kocham wlasnie bylam na obrazoterapii

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 06:30, 27 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Izabelko, na terapii, to ja u Ciebie jestem! Zawsze i wciąż mnie czymś zaskakujesz. I nawet tym, że nie próżnujesz!

Miłego piąteczku!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
paniprzyroda 19:53, 27 lis 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam, podziwiam, pozdrawiam i oczywiście zapisuję się na "kołoterapię"
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 16:37, 29 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Dziekuje za odwiedziny

My swietujemy dzis pierwsza niedziele Awentu wiec i wieniec adentowy mam





____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 17:41, 29 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Pomysłowy taki wieniec u "krawcowej". Ale Ty przecież nie krawcowa, tylko artystka ręczna! Szczęść Boże!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies